M.A.C VIVA GLAM MILEY CYRUS

 

Kolekci Viva Glam, M.A.C představil už roku 1994. A to za účelem podpořit lidi, kteří žijí s onemocněním HIV a AIDS. Netrvalo dlouho a M.A.C AIDS Fund se rozhodlo podpořit spoustu známých umělců. Přes Eltona Johna, Christinu Aguileru, Lady Gagu, Rihannu až právě po Miley, která je tváří kolekce aktuálně. Jako jedna z mála má ale vcelku malý výběr – lesk a rtěnku. A tím, že jsou oba produkty zářivě růžové barvy, chce to opravdu odvahu je nosit. Já si koupila jen rtěnku, protože lesky moc nenosím. A i když se v růžové barvě také příliš necítím, nemohla jsem jí tam nechat! Především proto, že jsem opravdu velký (nechci říkat největší, protože plno dalších lidí jí má rádo podobně) fanoušek Miley a ráda přispěju těm, kteří to potřebují. No ale zpět ke rtěnce…
Konzisence je stejná jako u všech ostatních rtěnek od Macu – jemná, lehce roztíratelná a hlavně je krásně voňavá! I bez konturovací tužky mi vydržela 5 hodin, a to jsem s ní pila, jedla a nijak se kvůli ní neomezovala. Co ale musím říct, opravdu špatně se mi odličovala. Drhla jsem jí odličovačem na obličej, jemným peelingem na rty a kokosovým olejem (ten odličí úúúúúplně všechno! I rtěnku od Dermacol, o které vám tu určitě napíšu recenzi). Takže bych určitě doporučila nanést pod ní bázi. Já to příště určitě udělám, protože za ty bolavé rty mi to nestálo.

 

 

Když rtěnku zakoupíte, prodavačka na vás vytáhne tuhle roztomilou knihu, kam můžete napsat, co budete chtít. Přání, poděkovaní nebo třeba citát. Poté zazvoníte zvonečkem, že jste udělali správnou věc a s úsměvem na tváři odejdete.
A jaký názor na kolekce Viva Glam máte vy? A vlastníte doma nějakou? Budu ráda, když mi odpověď zanecháte pod příspěvkem! A už v úterý se můžete těšit na Viki a její příspěvek o paletce NARS!
Hezkou neděli, Kateřina.
Share:

2 Comments

  1. Únor 22, 2015 / 2:02 pm

    Mám hodně rtěnek MAC, ale bohužel žádnou Viva Glam. Tahle má hezký odstín, jen mě by vůbec neslušel :/ Škoda, jinak bych si ji určitě koupila :), MAC rtěnky mám ráda a s odličováním jsem naštěstí problém zatím neměla.

    • Únor 22, 2015 / 5:09 pm

      Je opravdu hezky barevná, ale ani já se v ní tolik necítila, i když mi jí kamarádky moc chválily. Jsem totiž fanda odstínů, které jdou do červena. A s tím odličováním se mi to u rtěnky od Mac taky stalo poprvé… Prostě zvláštní 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *