LEATHER PANTS AND RED LIPS

Hurá už přibývá prosluněných dní! Člověk se konečně může zbavit několika vrstev oblečení, nasadit brýle a hlavně – nechat se dobít pozitivní energií.

Pro jeden takový jsem zvolila poměrně jednoduchou kombinaci – kožené kalhoty, bílé triko, volný kabát, milované (už s obrovskou patinou) Nike a brýle. Jak se ale říká – méně znamená více – a i já se tímto heslem ráda řídím. Ale dost slov, jdeme k fotkám!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

coat – Mango, shirt – Zara, necklace – Mango, fake leather pants – New Yorker, bag – Zara, watches – Michael Kors, bracelets – Pandora and Primark, sunglasses – H&M, shoes – Nike 
 
Já doufám, že se vám dnešní příspěvek líbil a že se budete těšit na další! Mějte krásný den, Káťa!Btw.: Moc děkuji Domče za fotky! V sobotu bude možná video :))

Share:

11 Comments

 1. Anonymní
  Únor 26, 2015 / 8:01 am

  ahoj, super outfit. Pamatuju si tě z jiného blogu. Najdu ho ještě ?

  • Únor 26, 2015 / 3:25 pm

   Ahoj, ano z fashiondisaster :)) bohužel už ne, je smazaný. Hodně mi chodily na mail spamy právě přes něj a nechtěla jsem čtenáře tohohle blogu mást :/ Ale snad vše, co jsi měla ráda tam, najdeš tady! Klidně mi napiš, co by se ti tu líbilo :))

 2. Únor 26, 2015 / 8:57 am

  Moc hezké sluší ti to. Kabát je super, mám černý a taky ho často nosím. O Air Force dost uvažuju, jen se bojím, že bych je za chvíli zašpinila 😀 A abych nezapomněla, máš super rtěnku :).

  • Únor 26, 2015 / 3:26 pm

   Moc děkuju 🙂 Kabát mám taky moc ráda, přijde mi, že vždy tak příjemně outfit doladí 🙂 A co se týče Air Force, ty jsou skvělý! Jdi do nich 🙂 špína z nich jde raz dva.

 3. Anonymní
  Únor 26, 2015 / 1:49 pm

  Jé tebe si pamatuju tvůj blog jsem zbožňovala. Na jaké adrese ho najdu? Děkuju ráda bych si ho znovu procetla:)

  • Únor 26, 2015 / 3:27 pm

   Jéé, děkuju moc! Je až neskutečný, kolik z vás si na mě po tolika letech pamatuje! Blog je nějaký čas už smazaný, ale platí pro tebe to samé, co pro komentář výše – klidně si o nějaký článek můžeš napsat :))))

 4. Anonymní
  Únor 26, 2015 / 4:37 pm

  Nejlepší by bylo, kdyby si psala podobně jako minulý blog, kdyby se i tu objevovali střípky z tvých dnů atd

 5. Únor 27, 2015 / 3:07 pm

  Tento kabátik z Manga je jednoducho dokonalosť. Veľmi ti to pristane :))

  Som naozaj rada, že si sa vrátila do blogového sveta ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *