M.A.C TOLEDO

 

Když jsem se poprvé dozvěděla o kolekci Toledo, příliš pocitů ve mně nevzbudila. Na vlastní oči mi ale vyrazila dech! Tvářenky, které připomínají západ a východ slunce, jsou podle mě opravdu originální. A když k tomu přičtu ten nejkrásnější minimalistický vzhled obalů, je z toho láska na první pohled. Navíc je to jedna z mála kolekcí, která nese svůj vlastní milostný příběh.
Isabel a Ruben Toledo, kteří jsou tváří kolekce, jsou sice manželi už 35 let, milují se ale od dětství, přesněji od svých 13ti. Když se poznali, jako by našli svou druhou polovičku, popisují. A to i v kariéře. Isabel je známou módní návrhářkou (v roce 2009 její šaty oblékla i Michelle Obama) a Ruben kreslířem. Je vám tak jasné, že spojení těchto dvou umělců přineslo MACu jen to nejlepší! No, posuďte sami…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se týče rtěnek, sama jsem jednu vyzkoušela a opravdu skvěle drží! Slečna, která mě líčila měla dokonce problém s jejím odličováním. Celkově na mě představení kolekce působilo moc mile a já děkuji Macu za pozvání i dárek!

Co si o kolekci myslíte vy? Zaujala vás a co byste si z ní nejraději koupili? Odpověď mi zanechte pod příspěvkem. Přeju vám krásný začátek víkendu, Káťa.

Share:

1 Comment

  1. Únor 28, 2015 / 11:11 am

    Mně se fakt moc líbí ty rtěnky, hlavně jsou matné a ty já v poslední době zbožňuju. Navíc MAC má ty nejlepší matné rtěnky! Jen si nejsem jistá, kdy se do MAC dostanu, takže předpokládám, že už na mě žádná nezbyde :(. I ty tvářenky jsou ale moc hezké 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *