WISHLIST: NEED IT ALL!

Wishlisty. Nevím, jak vás, ale mě neuvěřitelně baví! Nejen si je skládat, ale také sledovat. A tak jsem se s vámi rozhodla podělit o ten svůj. Některé produkty si přeji už měsíce, jiné jsou v mém seznamu nutností chviličku, tak či tak je AKUTNĚ potřebuju. :)))

 1. LUSH, The Kiss – Scrub na rty od Lush je na trhu už poměrně dlouho. V minulosti jsem byla na jejich bubble scrubu doslova závislá. Proto mě inovace tohoto produktu láká ještě víc! Navíc slibuje sladko slanou příchuť, na kterou si myslím, že si ještě nikdo netroufl.

2. Bobbi Brown, Hot Nudes Kate Upton Palette – Tato paletka mi přijde skvělá nejen kombinací barev, ale také obalem. Ten se totiž mezi jejich černobílou klasikou vyjímá. S Bobbi Brown mám navíc letitou zkušenost a snad mě, kromě jednoho, žádný produkt nezklamal. Investice do paletky je tak pro mě sázkou na jistotu.

3. Kiehl’s, Ultra Facial Cream – Kosmetika Kiehl’s se do mého podvědomí dostává čím dál víc. Ať už je to kostrou, která vás vítá u vchodu nebo doktorským obalem produktů… Jejich produkty miluju! Především Ultra Facial Cream, od kterého mi moc milá prodavačka na Andělu dala spoustu testerů. Týden jsem ho tak používala a zamilovala se. Bohužel (pro mojí peněženku).

4. M.A.C, Isabel and Ruben Toledo Collection, Opera – Rtěnku s odstíny do červena a názvem Opera jsem měla možnost vyzkoušet na představení právě kolekce Toledo. A byla jsem z ní unešená. Nejen, že jsem se v odstínu cítila báječně, ale také (ostatně jako vždy) skvěle držela.

5. Sephora, Nano Lip Liner – Konturovací tužky. Snad jediná věc, se kterou mám v oblasti kosmetiky problém. Nemám totiž trpělivost s jejich nanášením. Konturka od Sephory je ale neobvykle tlustá, a tak se příjemně drží a naopak hrot je opravdu tenký, přetáhnout je tak nemožné. Nanášení pro mě není tak zabijácké jako obvykle. Určitě bych jednu nebo dvě, tři…….všechny uvítala. Největší nutností je pro mě především tmavě vínová, kterou bych doplnila svou nejoblíbenější rtěnkou od Max Factor.

6. Tigi, Rockaholic Dry Shampoo – O tomto zázraku jsem vám psala už v článku o péči o mastné vlasy. Myslím, že tak už není, co dodávat. Jednoduše MUST HAVE!

7. M.A.C, Blot Powder – A jak se říká nejlepší nakonec! Pudr od Macu Blot jím totiž je. Tento zázrak jsem objevila už před časem a neváhala jsem ho i vyzkoušet… A pokud stojíte o opravdu matnou pleť, určitě se do něj nebojte investovat. Já to co nejdříve udělám! 🙂

Jaké produkty si přejete vy? A máte rádi wishlisty? Určitě zanechte komentář. Už v sobotu se navíc můžete těšit opět na Viki a po víkendu se tu snad objeví článek o tom, co v Londýně nesmíte vynechat! Snad se bude líbit 🙂

Krásné ráno a ještě krásnější den, Káťa!

Share:

2 Comments

  1. Březen 11, 2015 / 7:09 am

    Kiehl's krém jsem měla, akorát ten modrý pro mastnější pleť. Byl to takový průměr, dost mi vadila ta alkoholová vůně. Rtěnky mac jsou nejlepší, hlavně ty matné :)! Já si chci koupit Velvet Teddy a Sin. Pudr od Macu mám taky a je super! Jinak já bych si ráda pořídila nějaké paletky na oči, třeba Naked Basics2 nebo theBalm Nude dude <3

  2. Březen 13, 2015 / 3:44 pm

    Tyjo, tak to pak musíš napsat, jestli slaný scrubs na rty je dobrý 🙂 nějak si to neumím představit..Já mám od Lushe právě ráda ten sladký, a pak jsem taky zbožňovala jeden jejich tuhý šampon, který už ale bohužel nedělají :/

    http://fashion-lists.blogspot.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *