MY WEEK IN PICTURES

 

Ti, co mě sledovali na předešlém blogu ví, že »Week in pictures« patřil k mým oblíbeným článkům. A tak bych i teď byla ráda, kdyby se tu objevoval častěji. Přijde mi totiž fajn vzít vás s sebou do svého každodenního dění! Co si o tom myslíte vy?
Minulý týden jsem měla opravdu nabitý a i když jsem vyfotila spoustu fotek, nezachytila jsem vše… A co že jsem vlastně dělala? Pojďme se podívat!

 

Udělala jsem svůj oblíbený domácí čaj! Ještě jste ho nezkoušeli? Je to opravdu jednoduchý – zalijte jakýkoliv ovocný čaj vroucí vodou, po 10 minutách vyndejte (Na 1l dávám 2-3 sáčky). Přidejte med, šťávu z jednoho citronu, šťávu z půlky pomeranče. Promíchejte. Až čaj vychladne, vhoďte do něj mátu, kolečka citronu, pomeranče a jahod (ty jsem zrovna neměla). Do skleniček dejte led a můžete podávat!

 

 

Byla jsem s kolegou na večeři v NEB.O. A snad poprvé mi po jejich jídle bylo zle od žaludku. Takže za mě – příště si ten Laap Kai raději nedám…

 

 

Po party na lodi, která byla minulý víkend, jsme přítelovi narozeniny dooslavili v Cafe-Cafe tímto Schwarzwaldským dortem. Jo. Byl opravdu hodně dobrý a hodně sladký!

 

 

A dali jsme si taky náš nejoblíbenější Replay salát. DOPORUČUJU!

 

 

 

 

S kamarádkou Dittou jsme byly na Air Max day. A moc jsme si ho užily!

 

 

Den předtím jsme s Dittou zašly na večeři do Modrého Zubu na skvělé Pad Thai Kai.

 

 

Byla jsem si zacvičit s klukama. (můj fitness parťák Domča totiž marodí)

 

 

 

Nezapomněla jsem navštívit ani veletrh »For Bikes«. Kdo tam byl taky?

 

A konečně je i u nás počasí na svěží Caramel frapuccino! Od Londýna na něm ujíždím ještě víc. Smůla pro mojí peněženku.

 

 

 

 

S kamarády jsme byli (stáli fronty) na Sea Food Festivalu. To čekání za to ale stálo. Mořský plody a Fish&Chips byli famózní!

 

 

 

Navštívili jsme nemocnou Domču a přivezli jí kytičku pro lepší náladu. Na oplátku jsme dostali nejlepší koláč od její maminky společně s domácí mangovou limčou.

 

 

 

 

S přáteli jsme zajeli na výlet do Berouna. Protože Blackdog za tu cestu stojí. Jejich burger »Farmář z Kentucky« a »New Yorkský Cheesecake« vedou na plné čáře.

 

A v neposlední řadě jsem byla na Miss. A afterparty byla opravdu zábavná! Jak se vám vítězky líbily?

Doufám, že se vám článek líbil! Už zítra se můžete těšit na Viki a fotky z hor. Mějte se krásně, Káťa.

Share:

4 Comments

  1. Anonymní
    Duben 1, 2015 / 4:49 pm

    super článek, doufám, že budou články často. nechceš aspon na jeden den ještě spustit tvůj minulý blog. Úplně si pamatuju, jak jsem hltala všechny články. V mnohém jsem se viděla já sama. Aspon na chvilku zavzpomínat

    • Duben 9, 2015 / 7:49 am

      Děkuju 🙂 Chtěla bych, aby byl každý týden. A blog bohužel spustit nejde, protože je smazaný. To mě mrzí! Snad se tady taky dočkáš takových článků. Klidně mi můžeš napsat, co by sis ráda přečetla nebo co by tě zajímalo 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *