MY WEEK IN PICTURES #2

Další týden za námi a s ním také další »Week in pictures«! Přijde mi, že ten minulý utekl opravdu rychle. Vlastně, když se teď za ním ohlédnu, mám trochu zmatek v tom, co&kdy&jak 😀 Znáte to? Doufám, že tento týden tak bude o něco poklidnější.

V úterý jsem jela pro taťku a ségru na letiště do Vídně. A počasí mi opravdu nepřálo! Nejen, že sněžilo a silnice začala namrzat, ale byla jsem hodinu a půl v zácpě, která se nehla ani o metr. S prvním výkyvem počasí totiž bouraly tři osobáky… Ještě, že jsem si tak udělala oběd na cestu – salát s krevetami v sezamu s rýží, kapari, paprikou a teriyaki omáčkou!

Byla jsem na obědě s Dittou v našem oblíbeném Delmartu a namíchala si opravdu moc dobrý salát!

Spodní patro Delmartu jsme také prošmejdily. Koupila jsem si The Jelly Bean a 70% čokoládu. Mňam.

Byla jsem na slavnostní premiéře Fast&Furious 7. Film byl podle mě fajn. Jen těch »amerických« scén, kdy je Dom zkrátka nesmrtelný tam na mě bylo tentokrát asi až moc. Ten, kdo ale viděl všechny díly, ví, že filmaři si právě na nich vcelku zakládají… A velký palec nahoru ode mě mají za zpracování konce, který byl věnovaný tragicky zesnulému Paulu Walkerovi. Jen si nezapomeňte vzít kapesníky. Ani jedna tvář totiž nezůstala suchá…

 

Kdo četl článek o Urban Decay už ví, že jsem byla na jejich večírku. A nezapomněla se zvěčnit ve Smileboxu s Domčou a našimi kluky!

Ségra se po návratu z Thajska nemohla dočkat kina. A tak jsme vyrazily na nejnovější Zvonilku. Chtěly jsme původně na Konečně doma, ale to jsme bohužel (kvůli mně. Ups.) nestihly. Zvonilka ale byla taky super. Takže kdo máte malého sourozence, šup s ním do kina! Jsou tam teď opravdu super pohádky.

Po kině jsme se ségrou zamířily na večeři, kde na nás už čekal taťka a přítel. Náš nejoblíbenější podnik na steaky U Koryta opět nezklamal. Určitě si tam zajděte! A neříkám to proto, že to patří našemu známému. Haha.

 

 

 

 

O víkendu jsme přáteli zašli na loď Bellevue, kde dělali skvělé hot dogy! Všichni jsme se tak šíleně přecpali k prasknutí.

Vychutnala jsem si mazanec a opět si udělala domácí limonádu. Jen jsem jí tentokrát obohatila o agávový sirup. A nalila jí do nové lahve, kterou jsem si v pátek koupila v Ikee.

Byla jsem si samozřejmě několikrát zacvičit.

A týden jsme s přáteli zakončili v baru s těmito tortilla chipsy!

A jaký byl váš týden? Co všechno jste stihli? Snad se vám už druhý »Week in pictures« líbil. Dejte mi vědět do komentářů. Krásné úterý, Káťa.

Share:

6 Comments

  1. Anonymní
    Duben 7, 2015 / 4:33 pm

    takový článku víc!! super

  2. Anonymní
    Duben 8, 2015 / 11:10 am

    Kačenko bomba! Těšim se na beauty článek…. Minulý blog jsi měla skvělé tipy a vždy jsi dobře poradila. Věřím ti. Drž se! Anička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *