LIP PLUS BY FACEVOLUTION

Firmu FacEvolution můžete znát už z mého předchozího postu, kde jsem recenzovala růstové sérum na řasy a obočí. Nyní jsem se od nich rozhodla vyzkoušet Lip Plus. Lesk, který má nejen zvětšit objem rtů, ale také hydratovat a napravit jeho poškozenou strukturu. A jak to celé dopadlo? Čtěte dál!

No, co si budeme povídat. Žádný lesk vám nikdy nezvětší pusu tak, abyste jí měli jako smyslná herečka Angelina Jolie. Kdyby takový existoval, plastičtí chirurgové by brzy přišli na buben. Existují ale ty, které se efektu zvětšení velmi přibližují. A mezi takové patří i Lip Plus! Nejenom, že při nanesení rty opticky zvětší, ale také provoní, podpoří přirozenou barvu a naprosto bombasticky hydratuje.

Ať už jste si zapomněli rty namazat po party nebo jste strávili den v zimě bez loje… Během pár sekund to napraví. Poradí si dokonce i s extrémně popraskanými rty. A tím si ode mě vysloužil jedničku v hydrataci a čestné místo v kabelce!

Jako každý výrobek má ale i své mínus. A stejně tak jako o pozitiva se ráda podělím i o negativa.

Když lesk nanášíte musíte si dávat opravdu velký pozor, abyste nepřetáhli. Kvůli tomu, že podporuje pigmentaci, se vám totiž může stát, že vám zbarví i okolí pusy. Mně se to stalo zatím jen jednou. Přetáhla jsem a z místa ho nesetřela. Potom jsem se hodně divila, že mám zbarvené i místo pod rtem. Takže to bych produktu připsala k záporům.

Pokud bych ho ale měla hodnotit jako celek s negativy i pozitivy, tak se rozhodně přikláním k jeho kladné stránce. Sice není zázračným průkopníkem ve zvětšování, ale v hydrataci rozhodně!

Sami to můžete porovnat na fotce. Nemazala jsem si pusu 10 hodin a nechala si jí dobrovolně vysušit. Bolela mě, pnula. A tak jsem nanesla lesk a… Dost slov. Obrázek mluví za vše 🙂

A co vy? Máte zkušenost se zvětšovacími lesky? Budu ráda, když mi napíšete názor do komentářů.

With love Káťa

 

 

Today, I am going to write about FacEvolution brand, which you know from my previous post, where I shared with you my experience with the Serum for brow/lashes growth. I have decided to try another product – Lip Plus. The lip gloss, which suppose to increase the lip volume as well as hydration and fixes the damaged structure of the lips. So what is my experience? Read more! 

Well,  no lipstick will make your lips as big as Angelina Jolie has, unfortunately. If  it exists, plastic surgeons would loose their jobs, however luckily, there is a few products with the similar effect, no doubt. One of these products is Lip Plus! I would specially highlight some of the advantages : significant lip-boost, smells nice, supports natural colour of the lips and amazingly hydrates. If you forget to hydrate your lips after the party or if you spent your day in a cold environment without your lip stick, I would strongly recommend to use Lip Plus, which fixes your chapped lips.
All above secured the Lip Plus the honoured place in my hand bag and A grade. 

Alongside all positives, I want to share with you a bit of negatives (every single product have some, right?) 

When you apply the the lip gloss, you need to really make sure that you don’t drag over your lips. The main functionality of the gloss is support of  the pigmentation and it might happen that it will colour the skin around your lips. It only happened to me once and I quickly removed it, however it still coloured my outer lips.  

If I value the product, there is definitely much more positives than negatives. It is not innovator in the lip augmentation, but it surely is in hydration! 

You can make up your opinion from the photos. I didn’t grease my lips for more than 10 hours and literally volunteered to dry my lips completely. It really hurt, but than I applied the lip gloss and … enough words. The photo speaks itself! 

And what is your experience with lip-boosters? I would be delighted if you write me your comment bellow. 

With love Kata

Share:

7 Comments

 1. Září 21, 2015 / 9:47 pm

  Thanks for finally writing about >LIP PLUS BY FACEVOLUTION –
  with love K <Loved it!

 2. Říjen 10, 2015 / 4:54 pm

  Hi to every one, since I am really eager of reading this web site’s post to be
  updated regularly. It consists of fastidious stuff.

  • Karolina Sramlova
   Říjen 13, 2015 / 2:07 am

   Thank you so much :* With love, K&K

 3. Říjen 21, 2015 / 8:54 am

  Looking forward to reading more. Great blog.Much thanks again. Awesome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *