PROJECT 365

A je to tu! Od teď se každé pondělí můžete těšit na námi spuštěný projekt 365, který bude zaznamenávat naše dny pomocí jedné charakteristické fotky. Jedna bude za Káťu, druhá za Karol. Slibujeme, že se budeme snažit, aby vás to bavilo a vždy jste se měli na co těšit. Ať už ty fotky budou ze společenských nebo blogerských akcí, práce, zábavy nebo posezení s přáteli… Zkrátka to bude náš život ve 365ti obrázcích! Pojďte si s námi užít ten (náš) první.PONDĚLÍ
Náš „Den D“ – spustily jsme blog! A byl to stres. Proto Káťa vyrazila do Paula a koupila si mix melounů, aby si zlepšila den. Zbytek odpoledne a večer trávila prací. A co dělala Karol? Ta připravovala víkendovou akci, kterou organizovala pro studenty z celého světa. Ostatně, jak to dopadlo, uvidíte v nedělní fotce.


ÚTERÝ
V úterý měla Káťa celý den volno. A tak ho využila k návštěvě kadeřnice. Ta si s jejími vlasy hrála něco přes 5 hodin. Se stahováním barvy bude ale ještě pokračovat (na to se brzy těšte v postu). Karol měla naopak tento den pracovně/odpočinkový. Navštívila jeden z nejlepších hotelů, kde měla pracovní schůzku. A jak můžete vidět na fotce, skončila příjemně – relaxem u bazénu s barem a restaurací (v Londýně máme skvělé klienty 🙂 )


STŘEDA
Ve středu Karol využila jedné z mála příležitostí, kdy v Anglii nepršelo a šla se proběhnout do parku, ke kterému se nedávno přestěhovala a přiznává, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaké mohla udělat. Naopak pro naší pražskou blogerku se středa nesla v duchu schůzek a obědu s kamarádkou, který Karol z povzdálí, jen tak mimochodem, záviděla.


ČTVRTEK
Při pohledu na fotku je jasné, kdo si z nás dvou užil den více. Zatímco Káťa ho trávila s nejmladší sestřičkou na výstavě večerníčků a přesvědčovala jí, že v těch šatech opravdu nemůže odejít domů, Karol vyšel magazín, který nejen produkovala, ale také do něj přispívala! Minulý týden se tak pro ní stal týdnem nových věcí.


PÁTEK
Někdo v pátek večírkuje, někdo pracuje. Obě holky chytly to druhé. Káťa měla celý den službu, a tak si jí alespoň zlepšila koláči z oblíbeného pekařství. A mezitím, co se potila u počítače a hltila šéfa články, v Londýně vrcholily přípravy na víkendovou akci. Karol si kromě toho ale našla čas i na nafocení sobotního postu. Což bylo v rušném pracovním týdnu příjemnou změnou.


SOBOTA
Velký den pro Karol, která měla v sobotu akci pro tisíce mezinárodních studentů. Nakonec ale dopadla více než úspěšně! A to i díky české Smilebox.cz partě, která ji přijela podpořit. Myslíme, že fotka po akci (sice unavená, ale spokojená) mluví za vše. Káťa zase šla na večeři s kamarádkou, která je největší fanynkou fotbalové Slávie. A víte jak to dopadlo? Ukecala Káťu, ať jde po večeři na fotbal s ní! A ještě, že tak – možná zrodila novou fanynku. Káťa odcházela nabitá energií a nemohla se přestat usmívat.


NEDĚLE

Že je neděle dnem nic nedělání? Jak pro koho! Poslední den v týdnu se Káťa vrhla do víru velkoměsta na nákupy a společnost jí dělala kamarádka a zároveň blogerka Týna. A i když se zpočátku zdálo, že si nic nekoupí, nakonec byl nákup úspěšný. Motto neděle nedodržela ani Karol. Ta opět pracovala. A vyplatilo se to! Její dílo totiž bylo náležitě ohodnoceno. Jenže ani ta největší chvála nedohnala spánkový deficit. Celý týden se na Karol podepsal natolik, že po večeři usnula oblečená a nalíčená (promiň Káťo, už to neudělám:) ) 


A jaký byl váš týden?

With love K&K

 

We are launching our new project called “PROJECT 365”, which will be our daily photo diary. Each day, we will post one photo which will be characteristic for Karol and one for Kata. Our promise is to to do it as entertaining as possible. The photos will be realistic and from our lives, could be from bloggers events, from fun, work, another events etc. Come and join our first week photos… 

MONDAY – our “DAY D”. We have launched our blog and believe us, it was stressful. This is the reason why Kata went to her favourite Paul for a Mix from melons and the rest of the day, she spent behind her computer screen. And what Karol was up to? She was preparing her event for thousands of international students. Anyway, can see it in the weekend pics. 

TUESDAY – Kata has a day off, therefore she spent almost entire day in Hair salon, where her hairdresser was playing with Kata’s hair for almost 5 hours …. and it is not done yet! We will definitely keep you posted about that. Karol was on the meetings, where she spent an afternoon in one of the best hotels in London, where she ended up laying by the pool with bar and the restaurant. Some clients really can treat her in London. 

WEDNESDAY – Karol really enjoyed her morning while running in sunrise. She went running to the park where she recently moved close by. She loves it there and admits that it was one of the best decisions (for running). Wednesday was for our Prague half was more or less about work meetings and about the lunch with friend. 

THURSDAY – You can tell, who actually enjoyed the day more from the photos While Kata spent her day with her little sister on the Cartoon exhibition (trying to persuade her that she can’t really stay in that princess dress), Karol finally produced the magazine, she has been working for a while. Last week was all new for Karol and all of them connected to writing, what a change! 

FRIDAY – Someone party, someone work. Both girls did the second one. Kata was on shift all day, feeding her boss by articles. She must at least made her day better by eating cakes from her favourite bakery. Meanwhile Karol in London was in the final phase of preparing the Saturday’s event, but she found a time to shoot the post for the motivation post for the blog. 

SATURDAY – A big day for Karol, who had a big event for thousands of International students. In the end, he event went very well also thanks to Czech guys from the Smilebox.cz, who came to support the event all the way down from the Czech republic! We both think that post-event tired/happy photo speaks itself. Kata went for the dinner with her friend, who is probably the biggest football Slavia fan on the world. Guess where Kata ended up that evening? On football, but maybe this is the beginning of the “new Kata’s life”, you never know. 

SUNDAY- Is Sunday a “lazy bed day”? Not for everyone. The last day of the week was for Kata “a shopping day” with a great company of her friend Tyna. On the beginning, it seemed that they will not buy anything, but it was truly successful in the end. Sunday for Karol was also in the working mood, but all the hard work paid off. After the dinner, she felt asleep with make up and fully dressed up – Kati, I will never ever do it again,  she promises!

And how has your week been? 

With Love K&K

Share:

3 Comments

 1. Září 19, 2015 / 11:20 pm

  Tak to je skvělý! Na to se budu moc moc těšit! Takové týdny vám celkem závidím 😀 ikdyž jsou náročné, je to něco, co vás baví a děláte to s radostí a to potom je úplně jiná nálada a vše kolem vás. Já měla studijní týden, ale taky si našla čas na přátelé a začly mi taneční, což jsem si neskutečně užila 🙂 Mějte se krásně!

  • Karolina Sramlova
   Září 20, 2015 / 12:26 am

   Děkujeme! I pro nás je každý týden jiný a jeden je „zábavnější“ a další „pracovnější“, ale snažíme se najít čas a ten čas hlavně vyvážit!
   Jinak přátele a taneční zní jako zábava a vypadá to, že sis to i ty užila a to je správně. Snad tě nadchneme i tohle pondělí v pokračování! With love Karol

 2. Září 21, 2015 / 12:52 pm

  Téda, našla jsem tvůj blog právě teď a musím říct, že je super! Takový profesionální, propracovaný 🙂 budu se sem ráda vracet, jen tak dál. Jsem tvůj nový čtenář!

  http://www.stylesolution.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *