AUGUST FAVOURITES

Oblíbenci měsíce jsou opět tu! Za srpen jsem si zamilovala v podstatě od každého něco. Stíny, BB, lesk a olejíček. A i když to zní dost obyčejně, produkty obyčejné vůbec nejsou! Pojďme se podívat, čím mě vlastně učarovaly!

BB. Tohle slovo se pro mě stalo přes léto prokletím. Vždy jsem si totiž myslela, že nikdy nenajdu ten správný (protože ty z drogérky – Garnier a Nivea mi fakt nesedly), ale pak se našly tři – a rovnou za sebou – které mi vyhovovaly. Docela vtipné… Je vám asi jasné, že když tu pěju ódy a úvod má více jak jeden řádek, tak za to produkt asi stojí. A nemýlíte se.

Tohle „bíbíčko“ od Avonu mi přijde super nejenom výdrží, ale také odstínem (light je fakt light – medium fakt medium). Je hodně přirozené a na obličeji nevytváří mapky ani šupinky. Jediné, co mi na něm vadí je konzistence. Je totiž doooost tekutá. Takže musíte roztírat, roztírat a roztírat.

Můžu nosit hnědé stíny – třikrát hurááá! Od doby, co mám zesvětlené vlasy mi najednou sedí. A tak pro mě byly tyhle od Yves Rocher jasnou volbou.

Dobře, přiznávám, že jsem si je původně vybrala hlavně kvůli balení. Přišlo mi roztomilé a přilákalo můj zájem. Super zjištěním tak pro mě bylo, že je super nejen lahvička, ale i „prášek“ v ní. Je pravdou, že je musíte trochu vrstvit, protože jsou krapet světlejší, ale konečný výsledek za to stojí.

Tenhle lesk jsem si zamilovala ze dvou důvodů. První – dala mi ho Kája, druhý – je jednoduše skvělý! Jeho hubička je moc příjemná a skvěle se s ní nanáší. Jen těžko přetáhnete. Co se týče barvy, tak se stejně jako stíny od Yves vrství. Pokaždé tak můžete mít jinak výraznou pusu. Velké plus pro mě je, že vůbec nelepí. To totiž úplně nesnáším. Navíc na puse vydrží dvě hoďky stejně barevný a netknutý, což je na lesk bomba výkon…

Olejíček na vlasy od Interbio se mi hodí hlavně teď, kdy prošly změnou. Je bio a jeho hlavní složkou je arganový olej. Musím říct, že změnu fakt pociťuji. Vlasy jsou po aplikaci krásně hladké, voní a nekrepatí se. Co vím, má ho i Kája a také na něj říká samou chválu. Takže v tomto případě si myslím, že můžu mluvit za nás obě – super!

Doufám, že jste se dozvěděli něco nového!

With love Káťa

 

 

Here we are, my August favourites are here. In August, I felt in love with bits and pieces from everything. Eye shadows, BB cream, lip gloss and hair oil. You might think that it is too normal, but you are completely wrong. Let me explain to you what is the big WHY behind each of the product. 

The word “BB” was really painful for me this summer. I always thought that I will never find any which really suits my skin (the ones from Nivea or Garnier from the grocery store simply don’t work for me at all), but than I apparently found three products in fairly short time period. You might suspect that when my header has more than one line, I really felt in love with this one.
The BB from Avon I felt in love with really suits me with the tone (light is really light, medium is really medium). It is really natural, doesn’t make any maps on your face and doesn’t make any scales on the face. The only thing I dis like is that it is bit liquid. You really have to make sure you spread it properly. 

Hooray, I can finally wear brown eye shadows! Since I brightened my hair, I can wear them! The ones from Yves Rocher was my only choice. 

I admit that I have chosen it on the beginning just because of the package, but it really surprised me from inside too. If you want to wear them, you must put more layers on, otherwise it is perfect! 

I really loved this lip gloss from the beginning and from two reasons. The first one – I got it as a present from Karol and the second one – it is simply perfect. The application is easy, and you only hardly pull over. If you want to reach colour, you must put multiple layers on. You can basically achieve different look each time. The big pros is that it doesn’t stick, which I totally hate. It also stay for quite a while, more than two hours, which is really good for a lip gloss and it remains the same as on the beginning! Simply love it. 

My last favourite will be the hair oil from Interco, which is really useful product for me, especially when my hair went through the massive change. The main component is Argan oil and the product is BIO, which I really like about the product. I can tell that I can feel the change! After the application, my hair is smooth and smells nice. Kaja uses it for her damaged hair too and love it completely. In this case, we both agreed, that we love it. 


I hope you got some inspiration from my post! 

With love Kata 

Share:

1 Comment

  1. Září 18, 2015 / 8:33 pm

    No mně se moc líbí ten olej!!! A jako ty stíny mají fakt roztomilý balení 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *