PROJECT 365, third edition

Víte, co je zvláštní? Jak ten týden vždy uteče… Ani se za ním nestihneme ohlédnout a už je nový. V tomto postu se dozvíte, proč má Karol jen jednu fotku ze cvičení nebo do čeho se Káťa zamilovala v průběhu týdne! Tak doufáme, že vás to bude bavit.

PONDĚLÍ

Přesně před týdnem Karol navštívila London Fashion week, který pro ní byl menším zklamáním jak organizací, tak místem, kde se konal. Poprvé se totiž hlavní místo pro přehlídky přesunulo z krásného Sommerset house, a to rovnou do centra Soho (garáží na Brewer street), kde se konala recepce v showroomech designerů pořádaných WeAr Magazinem. Karol asi bude muset zapracovat na kontaktech, aby se dostala příště na Burberry, alespoň:) Káťa měla skvělý den se svými nejbližšími kamarádkami Kristý a Denčou v kavárně Annonymous, kde dostaly možnost pokreslit polštář a jak jinak, než jmény našich blogů.

Monday

ÚTERÝ

Zatímco Káťa byla v úterý v práci, a pak ve fitku, kde si dala pořádně do těla, Karol smutnila, že stále nemůže cvičit kvůli kolenu. Volno jí ale úplně nevadilo, protože i tak v práci měla jedny z nejnáročnějších pár dnů.  Přes 6 hodin spánku za 48 hodin, všechno zvládla.

Tuesday

STŘEDA

Právě ve středu proběhla pro Karol těžká pracovní prezentace, kterou po úspěchu oslavila nezdravou odměnou v podobě obědu z Honest burgers. Musí přiznat, že je to zatím bezkonkurenčně nejlepší burger, co kdy jedla. Mnozí, co Karol navštívili, rozhodně potvrdí (i Káťa)! Káťa po náročném dni vyrazila s kamarádkou na přehlídku v rámci Unique Fashion Week. Celý report z přehlídky včetně fotek si můžete prohlédnout zde.

Wednesday

ČTVRTEK

Co přibylo v Káti skříni po čtvrtečním nakupování? Krásná košile, kterou vidíte na obrázku. Zaslouženě nakoupila první podzimní kousky a rozhodně bude pokračovat, protože podzimní kolekce stojí za to! Kája se naopak rozhodla, že vyběhá středeční oběd, nicméně koleno (opět a nepoučitelně) nevydrželo nápor, tak alespoň zachytila krásný východ slunce nad Londýnem a zbytek bohužel došla domů. Přísahá, že už to nebude zkoušet a nejdřív doléčí zranění!

Thursday

PÁTEK

Konečně pátek, který obě holky strávily v práci, ale i tak si den užily. Karol šla po práci s kamarádkami na procházku Londýnem, při které nafotila nějaké fotky pro její nedělní článek, ale hlavně si užila své skvělé kamarádky a objevovala části Londýna, které nezná. Káťa si užila oběd v Ugově salaterii s kamarádkou, který jí Karol záviděla. Ještě aby ne, „Ugova dýňová“ a salát jsou tou nejlepší kombinací. V Londýně bohužel nic takového neexistuje, což je velikááááá škoda.

 

 

Friday

SOBOTA

Pro Káťu jeden z pracovních víkendů, který jí její přítel zpříjemnil a konečně jí dovezl balíček, který Káťe přišel z Anglie od Káji. A co v něm bylo? Elle UK! Magazín plný fotek a rozhovorů s Miley Cyrus, kterou Káťa obdivuje. Dárek doplnila koupí další rtěnky (tentokrát červené, juchů) z  kolekce Viva Glam Miley. A jelikož šel opět celý výtěžek na charitu, měla dobrý pocit. Karol si užila skvělý večer začínající v Sushi samba, v nejlepší sushi restauraci, v doprovodu jedné ze svých nejlepších kamarádek a posléze s přáteli do ranních hodin. Někdy je to zapotřebí, že 🙂

Saturday

NEDĚLE

Rozhodně „nic nedělání“ neplatilo pro Káťu ani Karol. Zatímco se Karol splnil jeden z fotografických snů, který jí pomohla dosáhnout kamarádka a skvělá fotografka v jednom – Hanka (o tom Karol už připravuje článek a rozhodně to není fotka, co vidíte). Káťa byla po pracovním dni na drinku s kamarádem. Ten si užili v oblíbeném Pražském baru James Dean, kde jak skvěle vaří, tak míchají drinky.

Sunday

A jaký byl váš týden? Náš skvělý!

With love Karol & Káťa

 

Another Monday approached and we are bringing you the week in another 14 photos, which speaks for each single day. Why Karol has only one workout photo and what did Kata felt in love with on Saturday? We are bringing you this and more in the next lines… We wish you a nice evening reading.

MONDAY – Exactly a week ago, Karol visited London Fashion week, which unfortunately disappointed her from both organisational and venue perspective. For the first time, the main venue of the LWS wasn’t held in the Sommerset house, but it happened in the Brewer street carpark. Karol went to a Drinks Reception in the Designer Showrooms hosted by WeAr Magazine. Karol will therefore will have to work on her contact list to get into the Burberry show the next LFW at least 🙂 Kata has a great day with her closest friends Kristy and Denca in Annonymous coffee, where they have been given the opportunity to draw on the pillow. What else would you expected them to draw on it ..

TUESDAY – Kata had a great day at work which accomplished in the gym, where she worked out on behalf of both girls. Karol unfortunately didn’t wait for long enough and her knee got only worse. She must have give herself another week off, but she didn’t mind as she had one of the most difficult weeks at work and she only slept for 6 hours in 48 hours, but it paid off.

WEDNESDAY – On Wednesday, Karol had a hard presentation to do, which was successful in the end, so she decided to  celebrate with lunch in Honest Burgers, the best burger place in London. Those who visited Karol probably know. Kata spend her evening after a hard day at work watching the success of the Czech designers on Unique Fashion week. You can read full report here.

THURSDAY – Do you know what is new in Kata’s wardrobe after Thursday shopping? Amazing shirt, which is Kata wearing on the photo. She really deserves it and she will continue, because autumn collections are amazing! Kaja decided to do her usual morning run (after the cheat meal on Wednesday), but her knee was more sore than she thought, but it was worthy anyway. If not for run, than it was for the photo of London’s sunrise. She swears that she will not try running again before she actually give a rest to her knee!

FRIDAY – Finally Friday which both girls spent at work, but both did enjoy the day anyway. Karol spend her evening by walking around London with friends and at least enjoyed some friends time while discovering London. Kata enjoyed her lunch with a colleague in Ugo’s salaterie. Karol was only jealously looked at the pictures, as they don’t have anything like proper soup place, unfortunately. Ugo’s pumpkin soup and salad are the best combination though.

SATURDAY – Saturday and work day for Kata. At least she has the best boyfriend, who brought her a package, which arrived from UK – Elle, full of photos of Miley Cyrus, which you all know that Kata admires. She only completed it into a perfection and bought lipstick from Miley’s collection. Karol enjoyed her evening in amazing Sushi Samba, which is one of the best Sushi restaurant in London in the company of one of her best of the bests and with some friends afterwards. Sometimes, it is needed 🙂

SUNDAY – Day off? Not for any of the girls. Karol followed one of her dreams and with help of her friend and amazing photographer Hana, they created a photo Karol always wished for (She is already writing an article about it and it is not a photo you see here). Kata enjoyed a drink with her friend and where else than in their favourite bar in the city centre James Dean where they cook amazing meals and mix tasty cocktails.

Our week has been amazing, how has yours been?

With love Karol & Kata

Share:

3 Comments

 1. Říjen 4, 2015 / 11:36 am

  Ten burger! -_- :-3 😀
  Já jsem zpět na půstu, takže doufám, že na konci měsíce skočíme někam na pořádnou „podváděčku“ a sežereme hromadu mastnýho a sladkýho!

  • Karolina Sramlova
   Říjen 4, 2015 / 6:51 pm

   No byl skvělej! Nicméně, kdy končíš půst :)? Hlavně sladkýho, pro mě… !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *