SEPTEMBER FAVOURITES

Opět je více jak půlka měsíce za námi a já přicházím s článkem oblíbenci měsíce. Vzhledem k tomu, že jsem v září poměrně dost nakupovala kosmetiku a také mi nějaká přišla balíčkem, vybrat obíbence bylo složité! Ale přeci jen se to nakonec povedlo!

Ruce + krém = spokojená Káťa. Jakmile začne zima, bez krému na ruce se nedokážu obejít. Důvod je prostý – mám velmi suchou pokožku. Stačí mi jedna delší procházka nebo celodenní pobíhání po městě a rozpraskané ruce, skoro až do krve, jsou na světě! Každý podzim tak pečlivě výbírám.

Tentokrát se mi do rukou dostal tenhle SOS krém od Dermacolu. Získal si mě už tím, v mém případě, sedícím názvem. Větší překvápko však přišlo, když jsem ho chtěla z tuby vymáčknout. Je tak hezky hutný, že ze začátku lezl opravdu pomalu (jo trochu mě to štvalo, přiznávám), ale odpustila jsem mu díky skvělým účinkům a vůni, která je pro mě strašně návyková! Navíc na to, jak je tuhý, tak se vcelku rychle vsakuje a nedostanete se tak do nepříjemných situací, že nemůžete pomalu ani sáhnout na telefon, aby nebyl opatlaný…

Víte co je u mě vcelku problém? Že jakmile se do jednoho obchodu, značky nebo e-shopu zamiluju, mám problém přejít k něčemu jinému a jen doplňuji zásoby od jednoho výrobce. Tenhle krém od Interbio právě doplnil můj čistič na obličej a sprcháč. A musím říct, že stejně jako oni, mi padne nádherně i on. Ráda navíc na zimu péči obměňuju. Zatímco v létě se nemůžu nabažit těch lehkých krémů, v zimě na sebe plácám tuny těch hutných. Ale kdo to tak vlastně nemá? 😀 Krém je s přírodním bulharským růžovým olejem a má zpomalovat stárnutí, což vzhledem k tomu, že se mi začínají dělat vrásky, vítám. Užívám si na něm ale především to, že ráno vstávám s pokožkou jako dětskou prdélkou!

Proč jsem tenhe článek vlastně nepojmenovala – moje podzimní a zimní kosmetika? Přichází totiž další posila do zimní sbírky 😀

Jelikož jsem s krémem z řady SOS spokojená, používám i SOS balzám na pusu. A zamilovala jsem se do něj dost podobně. Má totiž stejně božskou vůni a super výdrž. Na puse ho totiž cítítě i hoďku po nanesení. Někomu to možná může být nepříjemné, ale já to mám naopak ráda.

O jiném líčení od doby, co mám jiné vlasy, jsem vám už psala. A tak bych vám teď ráda představila tužku, kterou se maluju v podstatě každý den. Nahradila temně černou a velmi rychle se stala mým MUST HAVE. Novinka pocházející z Yves Rocher má jemně hnědou barvu a lehké třpytky. Používám jí na horní, ale kolikrát i spodní linku. A opravdu musím vychválit její výdrž. Za celý den se totiž nehne z místa. Nerozmazává se, skvěle se odličuje a dost lehce se s ní pracuje. Takže za mě jí berte všema deseti! Fotky, kde jsem jí použila – zde.

A jaké produkty jste si za září oblíbili vy?

With love Káťa

 

Another month is half way through and I am getting back to you with my September favourites. Because I have been quite shopping in September and I also got some cosmetics, it was tough job to only choose some. But I made it, here you are!

Hand cream and my – satisfaction. As soon as the cold arrives, I can not leave my flat without hand cream. The reason is simple. I have very dry skin and when I only go for a walk or just spend more time outside, my hands are tempted to get dry very quickly. My hands can get even to a blood. Each Autumn, I have to choose my cream wisely.

This Autumn, I got my SOS cream from Dermacol. It got my attention from the beginning . SOS – it really applies for my cream! Bigger surprise came when I actually wanted to use it, it is really thick, so I had to use my both hands. I didn’t like it on the beginning, but than I realised that the cream really smells amazingly and the effect is awesome too. I had to forgive. It is thick, but it soaks very quickly and you don’t get into a non pleasant situations when you can not touch your phone for ages as it will get really greasy from your fingermarks.

Do you know what my problem is? If I felt in love with one shop or e-shop, I have a problem to go to a different brand. I have added to my Interbio family another addition, which is the shower gel and the facial cleanser. And I have to say that it is exactly for myself! I like to change my cosmetics for my summer and winter editions. Whilst in summer, I like to use very light creams, during the winter I like to go for thicker creams. Who has the same situation?
This cream is all natural with Bulgarian rose oil and it should have anti ageing effect. I do have already a problem with my wrinkles, so I really appreciate this feature. I do enjoy it cause my skin is like „baby bum“ in the morning!

Why didn’t I really name this article – my autumn and winter cosmetics? Cause I am bringing another winter addition, which is my lip balm from Dermacol. I felt in love in it almost instantly. It also have amazing consistency and you can feel it even an hour after the application. Someone might dislike it, but I love it!

I have already written about different style of make up. This eye liner becomes my MUST have overnight. This one from Yves Rocher mad brown colour with little sparkles. I am using for both upper and lower line. And I can’t stop loving it. It lasts throughout all day and in the end of the day, you can easily remove it with the make up remover. Buy it, buy it, buy it! My photos, where I have used it are here. 

What products did you felt in love with? 

With love Kata 

Share:

4 Comments

  • Katerina Pifflova
   Říjen 27, 2015 / 1:55 pm

   Děkuju :*

 1. Saab
  Říjen 27, 2015 / 1:53 pm

  Tvoje oblíbence mám fakt ráda. 🙂

  • Katerina Pifflova
   Říjen 27, 2015 / 1:55 pm

   Děkuju moc 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *