PROJECT 365, SEVENTH EDITION

Taky k vám v týdnu někdo přišel se slovy, že Vánoce jsou už za dva měsíce? K nám také a musíme přiznat, že předvánoční shon pociťujeme už teď. Zatímco já mám už skoro všechny dárky (opravdu výjimečně) nakoupené, Kája svým hektickým týdnem a velkými přípravami na dovolenou vánoční shon připomínala. No, lepší už to s náma asi nebude… Ale už jste si asi zvykli, nebo ne?

PONDĚLÍ

Káťa: Po opravdu náročné neděli, kdy jsem pracovala do brzkých hodin ranních, jsem potřebovala dost nakopnout. A tak jsem si udělala jogurt s Mix it a borůvkovým sirupem. Myslím, že tahle kombinace dost rychle nakopala do zadku moje ovesné kaše. Alespoň prozatím. Poté jsem zamířila do práce, kde jsem se vzhledem k velké únavě zdržela jen pár hodin a poté zamířila domů, do vytoužené postele!

Karol: V pondělí jsem si poprvé uvědomila, že brzy jedu na dovolenou a že asi budu muset něco nakoupit. Kam vedly moje kroky? Samozřejmě do mého nejoblíbenějšího Benefitu a rovnou pro víc produktů. Klasicky jsem se na tom prohnula finančně, ale vykompenzovalo to několik produktů zdarma, takže jsem odcházela spokojená, jako vždy!

ÚTERÝ

Karol: I přestože nemusím moc makronky, tak mi tohle udělalo obrovskou radost. Dostala jsem personalizované balení jen pro mě, Singaporská edice, což je také moje první zastávka na dovolené. Balení lepší než chuť 🙂 Prostě krása na entou… Ochutnala jsem jednu a zbytek putoval za přáteli, balení mám pořád doma. Děkuju!

Káťa: Úterý už pro mě bylo o něco produktivnější a také plné práce. A tak jsem opět potřebovala nakopnout. Tentokrát kávou z Anonymous. Po dlouhé době jsem si dala kafe s kofeinem a už takovou chybu neudělám. Opět mě hlava bolela celý den a dokonce i pár dní na to. Dál tak zůstávám věrná bezkofeinové variantě (jo dost lidí to odsuzuje, ale když milujete kávu pro její chuť, jste za tuhle „ochuzenou“ variantu opravdu šťastní).

STŘEDA

Káťa: Středa. Můj přítel tohle slovo rád obohacuje o jednu větu, a tak když jsem ráno vstala a vzpomněla si na ní (je sprostá, proto jí sem nepíšu), poupravila jsem si jí podle sebe – středa je kabelky třeba! A tak jsem zamířila na kukačku do obchodů. Na stojánku mě ihned zaujaly kabelky od Liu jo. Měly přesně barvu, kterou jsem dlouho sháněla. A i když jsem původně sáhla po trochu světlejší, nakonec vyhrála tahle tmavší šedivá, protože takovou ještě nemám. Navíc má super rozměr a vleze se do ní vcelku dost věcí.

Karol: Středa pro mě byla docela náročným dnem, protože se práce (samozřejmě) s plánovaným odjezdem na dovolenou stupňuje. Nevím, co to je za pravidlo, ale prostě vždy, když jedu na dovolenou, najednou se vynoří více a více práce. Musela jsem tudíž večer strávit ve fitku, abych to ze sebe maličko vybila!

ČTVRTEK

Karol: Vánoce jsou tady… Teda ještě ne úplně, ale v Londýně už do toho jdou naplno. V Selfridges, nejstylovějším obchoďáku v Londýně, otevřeli kráááásnou terasu s těmi nejhezčími domečky, kde si můžete vychutnat už tu pravou Vánoční atmosféru. Nasála jsem ji, ale ještě radši zmizím za sluníčkem.

Káťa: Čtvrtek pro mě byl pohodovější právě díky tiskovce k vánočnímu turné Dády Patrasové a Felixe Slováčka, kde podávali skvělé croissanty. V klidu jsem si tak vyslechla, co se plánuje a poté vyrazila opět do práce. Zbytek dne jsem právě prací strávila, ale vůbec mi to nevadilo, protože v pátek mě čekalo zasloužené volno!

PÁTEK

Káťa: Volný den jsem strávila s Kristý, se kterou jsem se sešla okolo oběda. Zašly jsme si na kávu, nafotily jsme outfit, podívaly se po ochodech a prostě si užily samy sebe 🙂 Nakonec jsme večer vyrazily ještě na véču a s našima klukama do kina. Bohužel ne na Star Wars, na které se strašně těším, ale na Stážistu. Neříkám to ale proto, že by se mi film nelíbil! Naopak. Když jsme do kina vyrazili, nebyla jsem nějak odvázaná, když jsme z něj odcházeli, tak jo. Film byl naprosto skvělý! Pozitivní, vtipný a zároveň i smutný. Doporučuju! Jen vás prosím, nekoukejte na práci v médiích tak zkresleně 😀 Mě vždy hrozně dostane, jak to v amerických filmech působí jako ta nejlehčí a nejlepší práce ever. Doopravdy je to stres jako blázen! Věřte mi.

A strašně moc bych chtěla pozdravit slečnu, která nám v kině prodávala lístky. Moc si vážíme, že je naší pravidelnou čtenářkou! :))))

Karol: Pro někoho party den, pro někoho pracovní. Byly 2 hodiny v noci, když jsem si říkala, že bych mohla jít spát ať jsem na víkend fresh, ale práce je důležitá a já jsem tak nějak workholik. Káťa říká, že málokdo je jak ona, ale já jsem ještě horší. Nevím 🙂

SOBOTA

Karol: Prostě můj den, kdy jsem si došla na manikúru, pedikúru a hlavně se viděla s mojí londýnskou family, užily jsme si jídlo, zákusky i legraci a pak už mi jen přijela parťačka na dovolenou a já si v jednu v noci začala balit. Začala, limit 20 kilo a v neděli se na váze ukázalo 19,7kg. No nemám to odhad bez váhy!

Káťa: V sobotu jsme se s přítelem pořádně prospali, nasnídali se a vyrazili na teniskology s myšlenkou, že si tam on nějaké boty koupí. No co vám budu vyprávět… S jeho nohou, velikosti 46, se opravdu těžko vybírá, a tak jsem s krabicí v rukou odešla bohužel i já. A protože mi bylo líto, že si nic nekoupil, tak jsme se ještě vyrazili podívat do centra. A nakonec (v 549943 obchodě) ulovil! Ale povím vám, byl to porod. Občas si říkám, že kluci jsou, co se týče nákupů, horší než my holky. Nakonec jsme se ještě na teniskology vrátili a strávili super večer s kamarády u vína a vegetariánských pochutin.

NEDĚLE

Káťa: V neděli jsem si jela pro nový iphone, protože ten můj už dosloužil. Při té příležitosti jsem se potkala s taťkou a ségrou. A jelikož si táta potřeboval něco zařídit, to malý zvířátko mi nechal na krku. Když mi jí nechával, poprosil mě abych s ní zašla ke kadeřnici, protože on jí ne a ne přemluvit. No co vám budu, role beauty blogerky se tu opravdu projevila. Ségru jsem přesvědčila během pěti minut a dokonce ani neuronila slzu a celou dobu statečně držela a usmívala se. A to mytí hlavy tolik nesnáší! Takže… Kdo, že potřebuje hlídání? 😀

Karol: Zavřu se na 15 hodin do letadla a zaspím den i noc, abych se probudila v Singapuru. Tak ciao a budu rozhodně informovat a postovat fotky z mých cest do Singapuru, na Bali, na Gili, zpět na Bali, pak do Singapuru a zpět do Londýna přes zastávku v Kualal Lumpur. Nacestuju se dost, ale straaaaaašně se těším!

A jaká byl ten váš týden?

With love Káťa&Karol

 

 

 

Share:

2 Comments

  1. Káča
    Říjen 27, 2015 / 1:52 pm

    Super fotky. Tenhle týden jste měli fakt nabitý :-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *