MY BLACK OBSESSION

Už jsem vám v předchozím článku psala, že jsme s přítelem o víkendu vyrazili na Teniskology. A tak jsme při té příležitosti nafotili outfit. Musím vám říct, že se skládá nejen z mé nejoblíbenější barvy (už to jiné asi nebude), ale také kousků. Například žebrovaný rolák a správně padnoucí klobouk jsem hledala opravdu dlouho. Zatímco většina klobouků mi byla moc velká, rolák nikde neměli. Jak jsem tedy k těmto kouskům vlastně přišla?

Když jsme se minulý týden sešly s Kristý a vyrazily na kávu, nezapomněly jsme samozřejmě obejít i pár obchodů. Nakonec jsme zamířily i do C&A, i přes to, že už jsme byly unavené a nechtělo se nám tam. A ještě že! Našla jsem tam jak vysněný žebrovaný rolák, tak klobouk menší velikost a za boží cenu (!!390 korun!!). Ke koupi roláku jsem nakonec dokopala i Kristý, která podle mě patří mezi ty holky, pro které byl rolák stvořen. Ale však si počkejte, myslím, že v něm brzy nahodí outfit post :)))

Kromě těchto dvou věcí jsem oblékla vestu a nové rushe, které se stali mým úlovkem právě na Teniskology. Jelikož bylo ten den opravdu teplo, kabát zůstal doma.

 

Vest – F&F

Turtleneck – C&A

Jeans – Topshop

Bag – Zara

Rings – H&M

Bracelet – Pandora

Hat – C&A

Shoes – Nike via Queens.cz

Byli jste také na teniskology? A jak se vám to tam případně líbilo?

With love Káťa

 

As I have already written in my last article, I went to Teniskology on the weekend and in the meantime, we managed to photoshoot my outfit. I must admit that it is all about my favourite colour (it will not change I suppose) as well as my fav recent pieces. I have been searching for turtle neck for a long and I have been searching for a proper hat for even longer. Most of the hats on market were simply too big and turtle neck shirt was simply not possible to find anywhere in my favourite boutiques. Where I got these ? 

When I went for a coffee with my friend Kristy last week, it wasn’t just all about coffee, but also shopping (how surprising). We went to C&A, even though we really were tired and didn’t want to go. But I found both – the turtle neck and the hat, which was for 390 CZK!!! I didn’t originally wanted to buy the turtle neck shirt, but Kristy made me to buy it. She also got one and I am sure that Outfit post is almost on its way. I think that she is one of the people, who are born for this kinda shirts. 

Except my newbies, I wear a vest and new rush sneakers, which are my pick from Teniskology. I didn’t even have to wear a coat, as the weather was really beautiful. 

Have you been to Teniskology? How did you like it? 

With love Kata

Share:

5 Comments

 1. Říjen 28, 2015 / 1:11 pm

  Káťo, ten klobouk ti hrozně sluší! A o roláku ani nemluvím ♥ Jinak boty jsou super, taky jsem si Roshe chtěla pořídit. Na Teniskology jsem bohužel nebyla, ale snad sis to pořádně užila! 🙂

 2. Říjen 28, 2015 / 9:14 pm

  No klobouk je top samozřejmě <3 ten tam na tebe vyloženě čekal! Jinak roláky stvořené pro mě? Ach tak to děkuji :D:*

 3. Karolina Sramlova
  Říjen 30, 2015 / 2:52 am

  Já miluju ty boty <3 !!!

 4. Listopad 8, 2015 / 12:24 pm

  Hello my loved one! I want to say that this article is amazing, great
  written and include approximately all significant infos.
  I’d like to see extra posts like this .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *