HALLOWEEN PARTY

Tento rok jsme s přáteli Halloween pojali opravdu ve velkém. A vzniklo to vlastně vcelku nevinně. Jednoho dne jsme byli v baru a Mariana pronesla, že s kamarádem uzavřela sázku. A pokud jí jeden z nich prohraje, proběhne se před jejich domem nahý. Vzhledem k tomu, že všichni víme, jaká je Mari poctivka, tak bylo jasné, že ona nebude tou, která ukáže víc, než je běžné. A tak vznikl nápad spojit tuhle bláznivou podívanou právě s nocí plnou hrůz – Halloweenem!

Jenže s tím samozřejmě přišla volba kostýmu. Upřímně… Mně to opravdu dlouho netrvalo. Kdo mě zná, ví, že miluju Miley Cyrus. Moje jediné dilema bylo – jít za Hannah Montanu nebo Miley? Nakonec ale zvítězil originál.

Celý den začal vcelku poklidně. Koupila jsem si crop top, který mi jako jediný chyběl, zkracovala jsem příteli nohavice a našívala mu záplaty na sako (šel za svého oblíbence Mr.Beana) a poté si hrála se svými vlasy.

Musím vám říct, že z vlasů po ramena se dělá krátký účes opravdu špatně. Všude gumičky, pinetky, tuna laku… Opravdu jsem chvíli přemýšlela, že se radši ostříhám. Naštěstí moje rozumější já zatlo zuby a boj vyhrálo. Ale byl to opravdu zážitek.

Pak už jen přišel čas vlasy nastříkat. Sprej jsem koupila na poslední chvíli v Claire’s a musím říct, že za mě super. Sice vám z vlasů udělá opravdu tuhou helmu, ale nijak se neotírá, nešpiní a drží. Jen je ho v tubičce opravdu málo. Já vystříkala dva jen na vršek hlavy.

Moje spokojenost ale trvala do určité doby! Velké drama přišlo ve chvíli (naštěstí až na konci party), kdy ke mě přišla kamarádka se slovy, že její známé po podobném spreji vypadaly vlasy. No… Ihned jsem běžela do koupelny a šla si to ze sebe smýt. Před pár hodinama jsem se probudila a víte co? Vlasy mám! Takže Claire’s za mě fakt dobrý! Díky bohu. Mohla jsem totiž taky vypadat jako Ondřej Hejma.

Ale zpět k přípravám. Po vlasech jsem se vrhla na make-up. Jelikož jsem si zvolila look z klipu Wrecking ball, moc se od mého běžného líčení nelišil – linky, rtěnka a jen teda navíc umělé řasy. Taky z Claire’s – spokojenost!

A konečně bylo na čase vyrazit…

Celý večer jsem si moc užila. Líbilo se mi, že všichni dodrželi heslo – bez kostýmu nechoď. Přišla jsem si opravdu jak v jiném světě. Luke Skywalker, Cruella De Vil, Kill Bill, Sněhurka, Darth Vader a spoustu dalších super kostýmů. No podívejte sami!

Jen tak mimochodem – Mari samozřejmě nahá neběžela… 🙂

 

V neposlední řadě bych strašně moc chtěla poděkovat hostitelům za pohoštění, skvělou atmosféru, výzdobu a naprosto boží náladu. Jste prostě skvělí! A jak jste slavili Halloween vy?

PS: Samozřejmě nezapomeňte na zítřejší Dušičky! Zavzpomínejte na ty, kteří s námi už bohužel nemohou být…

PPS: Omluvte kvalitu fotek, některé byly focené iphonem. Alespoň je to trochu »oldschoolovější«, protože mi to připomíná zlatá devadesátá! Co vám?

With love Káťa

 

 

Halloween this year, we took in a big style. It has only started randomly, when my friend Mariana made a bet that the person who loose will run around the house, naked. We all know that Mari would have done so, if she loose. But we also knew, that she will not be the one who loose. We have decided to combine these things together and celebrate Halloween for once.

With all the Halloween planning, I had to decide about my costume. It didn’t take long. Everyone who knows me also knows that I am quite obsessed with Miley Cyrus. The only dilemma was to decide whether it is better to do Miley Cyrus or Hannah Montana. The original became quickly my choice. The whole day was quite quiet, the only thing I was still missing was the crop top. And I was also helping by boyfriend ti transform into his favourite Mr.Bean.
I had to admit that making a short hair from long hair is not easy job to do. Bobby pins, hair bobbles and and insane amount of hair spray. But I made it (without cutting my hair, which I have been thinking about for quite a while).
The last step was to make my hair look white. I have used the Claire’s spray for white hair and I only had to use two for the top of my head, so not easy job, but I made it with style and my hair lasted for all night. The spray made a „helmet“ from my hair.
The drama happened, when my friend came to me right in the end of the party saying that she has lost hair after using similar spray… I almost ran to the bathroom to take the spray down, but you know what? I woke up the other day, with all my hair. Thanks Claire’s spray, I could also look like Ondrej Hejma. 

Back to my preparations. After I managed my hair, I needed to manage my make up, which wasn’t that different from usual make up. Eye lines, lipstick and this time fake lashes all from Claires, satisfaction and time was up to leave the home. 

I have really enjoyed all evening very much! Everyone really made the effort and everyone came in the costume. I felt like I appeared in a different world, I would say… Luke Skywalker, Cruella, Kill Bill, White beauty and many more. Check yourself. Btw. Mari didn’t run naked, obviously. 

I would like to take this opportunity to thank to to housemen for hosting us, amazing atmosphere and the decoration. You are awesome! How did you spend your Halloween? 
P.S: the quality of the photos are poor as we used the iPhone instead  of the camera, but it is a bit old school, like 90’s. How do you like it? 

With love Kata

 

Share:

3 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *