COSMETICS BY H&M. WHY NOT?!

Nikdy, nikdy, nikdy už nebudu mít hloupý a naprostý nemístný kecy typu: ,,Proč dělá řetězec s oblečením kosmetiku, vždyť to musí bejt strašnej shit!“ Jo, vážně tohle jsem říkala, když se tento trend (nevím, jak jinak to nazvat), začal postupně dostávat do obchodů jako je Lindex, H&M nebo Topshop. Ve skutečnosti jsou vlastně produkty od „prodavačů oblečení“ strašně fajn! Pojďte se podívat proč.

Dobře, uznávám, že produkty z H&M jsem koupila především kvůli jejich balení. Protože, kdo by mu neodolal? Je tak krásné! Jak už jsem zmínila, moc jsem od nich nečekala a vlastně si myslela, že budou spíš doplňkem mé koupelny. Jenže opak se stal pravdou. Tak začněme od jejich, podle mě, nejlepšího produktu!

Tím je bezesporu lak na vlasy. Taft? Co to je? Tenhle lak s naprosto úchvatným obalem totiž zmákne daleko víc!

Například – stává se vám také, že když si uděláte culík, tak vám z něj během dne vypadají malé vlásky a vzadu se vám udělá takový ten nevzhledný ocásek? Pinetky nosit nechcete, protože to nevypadá pěkně a culík se vám předělávat nechce? No tak si pořiďte tenhle lak! Je to fakt pecka. Vlasy krásně zafixuje, ale přitom nijak neslepí a rozhodně se vám s ním nestane, že budete vypadat jako Jarda Jágr. Navíc ta vůně je naprosto boží! Stojí něco okolo stovky, což je u laků na vlasy dost běžné.

Brow kity používám párkrát do roka. Nemám totiž ráda příliš simetrické tvary. Přijde mi to… Moc umělé? Použiju ho jen ve chvíli, kdy se chci víc zvýraznit. A tak je fajn mít nějaký v zásobě. Tenhle mě zaujal především barevně. Barvy totiž nejsou „násilné“ a už v prodejně na mě působily dost přirozeně. Naposledy jsem tenhle brow kit použila na Halloweena a i ten den jsem si znovu ověřila, že je strašně super. Nepráší, nehne se z místa a dobře se s ním vrství. Abych byla upřímná, nevidím moc velký rozdíl mezi tím od Benefitu… Takže pokud váháte, schovejte několik stovek do kapsy a berte tenhle. 🙂

A jako poslední, krém na ruce. Ten mě až tak neuchvátil. Možná je to tím, že jsem současně s ním používala SOS od Dermacolu… Navíc jeho vůně mi přijde nepříjemná a konzistencí mi připomíná Indulonu. Každopádně má u mě obrovské plus v tom, že se vsákne okamžitě a ruce jsou hebké ještě několik hodin po nanesení. Pokud bych tak měla přeskočit jeho nanášení, tak je super!

Určitě plánuji z H&M ještě něco nakoupit, protože mě zajímá, jak jsou na tom například jejich stíny nebo tvářenky! A co vy, vyzkoušeli jste už kosmetiku z Háemka?

 

With love Káťa

 

 

 

 

Share:

1 Comment

  1. Listopad 6, 2015 / 10:13 am

    No já už se tam musím podívat, vypadá to skvěle! Ať už jen jako ozdoba do koupelny:D Super článek:*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *