MY MAKE UP ROUTINE, UPDATE

Jestli tady něco dlouho nebylo, tak je to kosmetický článek. I proto jsem se s vámi opět rozhodla podělit o výrobky, které jsem si v posledních týdnech oblíbila a jsou mezi mými stálými produkty nováčky. Tak pojďme na to!

Za tu dobu, co jsem psala poslední kosmetický článek jsem toho obměnila dost. V hlavě mám ale stále čtyři nejvýraznější produkty, kterých jsem se dodnes nenabažila.

/You might feel as well, that we didn’t post anything about beauty for quite a long time. I have therefore decided to share with you some products, which I felt in love with in last few weeks. These products are my newbies, so lets go! 
I have changed a lot since I have written my last post, however there are still four products I still love the most. 

Jedním z nich je tento konturovací pudr od Inglotu, který jsem si zamilovala především pro jeho jednoduchost. Zatímco s mazlavými konturami jde o precizní práci, s tímhle pudrem máte kontury udělané raz dva, a to ani nemusíte být příliš zruční. Líbí se mi na něm také to, že vydrží celý den, neobtiskne se a dá se s ním skvěle vrstvit. Když to ale naopak přeženete, není tak těžké ho z tváří ubrat. Pro mě zkrátka ideální výrobek na každodenní nošení a používání.

/I felt in love with contour powder from Inglot, which I admire for its simplicity. You don’t have to be cosmetic genius to be able to do precise job with this powder. It also lasts all day, and you can use it for multiple layers and you still look awesome. If you also put more on your face, it is not hard to remove. Ideal product for daily use. 

Dalším přírůstkem je štětec. Víte, štětce si kupuju dost zřídka. Nerada je měním a radši do nich investuju. I když tenhle byl prvoplánově takovou rychlovkou, protože jsem nutně potřebovala nějaký na bronzer, stal se z něj můj parťák pro každý den. Je jemný, nijak neštípe, nevypadává a dost dobře uchytí produkt, který chcete nanést. I proto si dávejte pozor, kolik ho na něj nanášíte. Já totiž poprvé vypadala jako Marfuša :-)))

/My next one is a brush. I don’t buy brushes often, because I don’t like to change them and invest into them. This one become quickly my friend, even it was really quick buy. I bought it together with my bronzer and quickly started to love it. It is soft, it doesn’t rip, the hair don’t fall and it can hold the product you want to apply. Even though, be careful how much do you want to apply. I looked like „Marfusa“ when I used it for the first time. 

Rtěnky od Macu jsou pro mě srdcovou záležitostí. Mám jich nespočet a stále jich nemám dost. Odstín Heavy Petting jsem dostala od mámy mého přítele a jsem z ní fakt unesená. A protože jsem si v poslední době oblíbila hlavně tmavé tóny, je jednou z mých nejpoužívanějších rtěnek. Jediné, co mě na ní mrzí, je krémovější konzistence. Aby měla pěkně sytou barvu, musíte po puse jezdit o něco déle.

/My heart situation are the Mac lipsticks. I have loads of them and I never have enough. I received a „Heavy Petal“ shade from my boyfriend’s mum. I started to like mostly darker tones recently, so I wear them almost daily. The only one disadvantage is that it is quite creamy, so if you really want the „dark“ tone, you need to apply more of this lipstick. 

A na závěr moje nejoblíbenější stíny. A to doslova. Nosím je totiž každý den. Což se mi se stíny snad ještě nikdy nestalo. Nosila jsem je výjimečně a nikdy jsem neměla chuť se s nimi hned po ránu dělat. Tyhle v tužce jsou super tím, že je jenom lehce dáte na víčko a štětcem vystínujete do ztracena. Můžete pak přidávat a ubírat na intenzitě. Nejvíc se mi na nich ale líbí ta barva. No, Inglot zkrátka umí!

/Lastly, I would like to mention eye shades, which I wear daily. Honestly, it is for the first time ever, I actually like something that much, so I do it daily. These are in a „pen“ with a little brush, so you can create the look you wish for. You can do it more intense or on the other hand, so it less intense. The best thing is the colour, which is totally the style I like. Basically, Inglot „can do“! 

A jaké produkty jste si v poslední době oblíbili vy? Doufám, že se vám dnešní článek líbil.

Mějte se krásně!

With love Káťa

/ Which products do you like the most at the moment? I hope that you liked our article today. 
Have fun, 

with love Kata 

Share:

6 Comments

 1. Únor 17, 2016 / 9:04 pm

  Já od Inglotu ještě nic nezkoušela a asi bych to měla napravit. Nejvíce mě lákají jejich gelové linky :). A MAC rtěnky taky miluju, hlavně ty matné, které mají super výdrž.

  • Katerina Pifflova
   Únor 19, 2016 / 12:19 am

   Inglot za mě super v porovnání cena a kvalita. Takže určitě zkus :-)) Máš pravdu, že matný od MAC jsou fakt držáci a můžu se na ně spolehnout!

 2. Radka
  Únor 18, 2016 / 7:06 pm

  Miluju Mac rtenky, skvely clanek;)
  Jakou barvu te rtenky pouzivas?

  • Katerina Pifflova
   Únor 19, 2016 / 12:20 am

   Děkuju! 🙂 Odstín se jmenuje Heavy Petting. Co jsem ale koukala, mají tento odstín i v matné!

 3. Daniela
  Únor 24, 2016 / 6:22 pm

  Hezký fotky

  • Katerina Pifflova
   Únor 24, 2016 / 6:30 pm

   Děkuju 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *