LIFE IN PICS #8

Poslední únorový týden byl tak trošku ve znamení n-emocí. Kačka se potila celý týden v posteli, ze které psala do práce i na blog a já jsem pracovala jak na blogu a v práci, tak na sobě na školeních a v knihách. Taky jsem hodně fotila a dnes zjistila, že většina fotek je ze cvičení nebo fotky jídla. Tak možná někoho tento týden inspirujeme ke sportovním výkonům nebo dáme tip na dobré restaurace. Nebo alespoň něco, co restauraci připomíná – o všem níže 🙂

The last week of February was full of emotions and illnesses. Kacka has been for whole week in her bed from which she was writing for blog as well as to her job. I have been working on work, blog and myself. I have also been shooting quite a lot of photos, but most of them are from gym or photos of food. I hope that we inspire someone to work out or we give you some good restaurant tips. Or at least something what looks like a restaurant, read below:)

Když je hezky a já si to užívám z práce:) Výhled, co neomrzí.
/ When it’s beautiful day and I am enjoying the view from work:) The view which will never bore you. 

Vernisáž Vladimíra Jiránka a nečekaná kulturní záležitost. Poslední fotka a můj výtvor, mohla bych kreslit Boba a Bobka, co?
/ Opening day of the Vladimir Jiranek exhibition in Dancing house and unexpected cultural evening. The last photo is my drawing of Bob and Bobek. I can draw it, what do you think? 

  Plánujeme něco velkého! Zapište si do diáře datum 29.5. Spolu s holkama z Bloges Robes jsme plánovaly a plánovaly v Modrém Zubu na Andělu. A já si dala nakonec Matcha tea capuccino, nevypadající vábně, ale chutnající výborně!
Děkuju Kristý za Teatox. Od pondělí vyzkouším a už se těším.
/We plan something big! Save the date of 29.5. We plan something big with Bloges Robes, so we have planned and planned in Modry Zub in Andel. In the end, I have ordered Matcha tea capuccino, which looks worse than it tastes.
Thank you for a Teatox, I will definitely try it from Monday. 

 

Relax na Náplavce (na mojí straně samozřejmě) a desetkrát změněné počasí za den… Středa mě bavila!
/ Relax at Naplavka (my side obviously) and ten changes of the weather in one day…. I loved my Wednesday! 

  

Od té doby, co jsem tady v Čechách, změnila jsem životní styl a každý den běhám, cvičím, stravuji se zdravěji. Vidět to ještě není, ale já se cítím o moc lépe. Jak se říká – za měsíc to cítíš ty, za dva to je vidět a za tři to pozná okolí. Takže NEVER GIVE UP!
/ Since I am in Prague, I have changed my lifestyle and I workout every day. I run, work out in a gym, I eat better. Only I can feel the change just yet, but as we say – You can feel the change in one month, you can see the change in two months and the others can see it in three. So NEVER GIVE UP! 

Supr „restaurace“ v Holešovické tržnici a můj tip… Restauraci to nepřipomíná ani z náhody, ale za to se vám nikdy nestane, že byste se v restauraci smáli víc i spolu s obsluhou/kuchařkami a asi majitelkami.  Po tom, co jsme se konečně domluvili, co si teda chceme objednat, jsme dostali výborné Viatnamské jídlo. Zážitkový oběd! U haly 5, kdyby někdo chtěl vyzkoušet… Doporučuju:)
/ Super restaurant in Holesovice market and my great tip… It doesn’t look like restaurant at all, but you would never laugh so much while eating the best vietnamese food. Lunch with experience. Just next to hall 5, if you wish to try it… I highly recommend it:) 

 

Plánovali jsme svatbu mojí sestřičky ve skvělém Penzionu v Polích, který milujeme. Skvělá neděle a tak trochu cheating day, kdy jsem měla výbornou polévku a zmrzlinu. Znáte to tam <3 ?
/ We have planned my sister’s wedding in a beautiful Pension v Polích, which we love. The cheating Sunday, when I had amazing soup and ice cream. Do you know this place <3 ?

Návštěva u kamarádky, která už za měsíc přivede na svět svého syna a krásné odpoledne za Prahou. Baruško, ještě jednou děkujeme!
/ The visit in my friend’s home, who will give a birth in a month. One nice afternoon in a countryside, almost. Brusque, thank you very much again! 

— 

Jak už Kája zmínila, nebylo mi minulý týden vůbec dobře. A přicházející nemoc jsem cítila už v pondělí, kdy jsem v podstatě neodendala kapesník od nosu a neustále smrkala. Měli jsme ale s přítelem a kamarádem domluvenou večeři, a tak jsem si dala vývar a zázvorovo-mátový čaj. Obsluha byla dokonce tak hodná, že mi pak ještě přinesla česneky. To je moje ověřená léčebná metoda, kterou už praktikují i mé kamarádky. Jakmile vám začíná být zle, snězte alespoň tři stroužky česneku a zapijte to vodou s citroném. Krk bude sice pálit jako blázen, ale dost to pomůže a vám se uleví :)))

V úterý jsem musela do práce, a to se můj stav začal dost zhoršovat. Ráno jsem nemohla skoro dýchat a začalo mě bolet v krku. A tak jsem si běžela koupit můj oblíbený čaj. Ještě horký jsem ho vypila a kopla do sebe několik prášků. Ani to ale nepomohlo. A tak jsem věděla, že už je špatně… O to víc, když mě okolo třetí začaly bolet uzliny. No jo. Z práce mě vyzvedl přítel a jeli jsme rovnou k doktorovi, odkud jsem si odnesla antibiotika a naordinovaný klid.

A další dny proto vypadaly následovně…

Nové obrazy <3 Ty mi udělaly ohromnou radost!

A jak jste se měli vy?

With love Káťa & Karol

Share:

7 Comments

 1. Vera
  Únor 29, 2016 / 7:31 pm

  A kde Karol pracuješ? Jinak hezké fotky, ty s jídlem jsou vždy nejlepší! Věra

  • Karolina Sramlova
   Únor 29, 2016 / 8:24 pm

   Ahojky, pracuju ve Ville Richter na Pražském Hradě 🙂 Děkujem za pochvalu fotek! With love Karol

  • Karolina Sramlova
   Březen 3, 2016 / 9:56 am

   Děkujeme!

 2. Procházková Petra
  Březen 1, 2016 / 10:18 am

  Penzion v Polích je nejlepší! Super tip 🙂

 3. Deni
  Březen 1, 2016 / 1:48 pm

  Super článek holky. Snad už ti je Kačí lépe :))

  • Karolina Sramlova
   Březen 3, 2016 / 9:56 am

   Dneska Káťa odletěla na dovolenou, myslím, že ano 🙂 Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *