FACE CARE – I DO CARE

Dámy, přiznejme si – OBLIČEJ a naše velké téma. Každé ráno a každý večer se vidíme v zrcadle takové, jaké jsme. Nenamalované a přirozené. Je to tak nejlepší nebo naopak chceme svoji přirozenou krásu schovávat pod nánosy líčidel? Já jsem se po letech odhodlala k tomu, abych se ukázala absolutně odlíčená, nevyretušovaná a ještě na kosmetice. Byl to težký krok? Ano! Ale chci vám ukázat, že se není proč bát, pokud jste v dobrých rukou.

Od patnácti let jsem měla obrovské problémy s pletí. Velké červené a zanícené boláky a všechny typy pupínků, co si dokážete představit. Bojuju s tím dodnes, ikdyž teď už jsem na tom podstatně lépe. Proč? Investuji do kosmetických služeb a do produktů. Sice mám pleť pořád špatnou, ale pomalu se vše zlepšuje.
V sobotu, když jsme s Káťou měly náš „beauty den“, jsem navštívila Karlu v salonu Tomáše Arsova. Upřímně vám řeknu – nikdy jsem nezažila nic lepšího. Opravdu – nikdy!

Nejprve mě Karla odlíčila – samozřejmě jiným způsobem, než já mycím gelem ve sprše. Tady to bylo pořádně, profesionálně. Poté jsme přešly k změkčovací masce, abych mohla o chvíli později počítat minuty, než skončíme hloubkové čištění… Bylo opravdu hloubkové!

Následovala zklidňující maska a úprava obočí, což už byla procházka růžovým sadem a mohly jsme se také s Karlou dostat k diskusi o mé pleti. První otázka byla – spíte? Kouříte?
Moje odpovědi ne a ne ji ale dost znepokojily a já jsem si konečně a opět řekla – SPÁNEK JE DŮLEŽITÝ. Mám smíšenou pleť a citlivou víc než dítě, proto jsem dostala doporučenou kosmetiku z laboratoří CBN. Proč? Je kvalitnější a je dodá mi přesně, co potřebuji – to jsou vitamíny A,C,E. Také jsem nevěděla, že pleť se regeneruje ve čtyřtýdenních cyklech. Věděli jste to?

Já už vím, že toto místo i včetně terapeutky mohu jen doporučit a již týden mohu opravdu říct – my face care – I do care!
Už se těším na další návštěvu a děkuji Karle a Tomáši Arsovovi za skvělé odpoledne.

Jak holky (i kluci) pečujete o svojí pleť a kde?

With love Karol

 

Share:

10 Comments

 1. Tereza
  Březen 19, 2016 / 10:55 am

  O pleť zatím nijak nepečuji, ale začínám si uvědomovat, jak je to důležité do budoucna. Přemýšlím už roky o návštěvě kosmetiky 🙂 jak se toto hloubkové čištění pohybuje cenově? Díky, T.

  • Karolina Sramlova
   Březen 21, 2016 / 9:28 am

   Díky moc. Ceník naleznete na http://www.tomasarsov.cz a opravdu – stejné jako s kadeřníkem – lepší investovat jednou a pořádně než desetkrát a špatně. Jen doporučuji, opravdu! Love Karol

 2. Klarka
  Březen 19, 2016 / 4:15 pm

  Obdiv za to, ze to sdilis… Ja bych sebe na kosmetice. Ale skvela inspirace jsi. Klarka

  • Karolina Sramlova
   Březen 21, 2016 / 9:29 am

   Děkuji moc Klárko :*

 3. Linda
  Březen 21, 2016 / 12:01 am

  Hezký článek. Takový nahý, ale hezky. Určitě Karlu navštívím. L.

  • Karolina Sramlova
   Březen 21, 2016 / 9:29 am

   Lindo, nebojte – opravdu jsem se cítila „naze“… 😀 Ale i o tom chceme, aby náš blog byl. Aby ukázal tu cestu, tak snad se nám to daří. Love Karol

 4. Petulka
  Březen 21, 2016 / 10:47 am

  To je nádherný salon! Děkuji za tipy. Petulka

  • Karolina Sramlova
   Březen 22, 2016 / 2:20 pm

   Určitě vyzkoušej, pokud se někam chystáš. Doporučení je na 100% za mě…

 5. Saab
  Březen 22, 2016 / 12:31 pm

  Tak to je super…. Ty fotky jsou moc pěkné, strašně ti to tam sluší :)))

 6. Karolina Sramlova
  Březen 22, 2016 / 2:20 pm

  Noo…. K tomu bych měla připomínky, ale děkuji moc, to mě těší! Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *