TRAVELING MAKES ME HAPPY

Položila jsem si nedávno otázku, co mě opravdu naplňuje a moje upřímná odpověď k sama sobě mě ve finále ani nepřekvapila. V ten den jsem vytáhla svůj „bucket list“, kde mám věci, které si přeju zažít a začala plánovat, jak je splnit. Než ale pár z nich ale budu sdílet s vámi, připsala jsem ještě jeden adrenalinový zážitek 😀 Co ty všechny věci ale spojuje? No přeci CESTOVÁNÍ! A uvědomila jsem si to právě v Londýně, kam cestuji tak ráda a tak často.
Na konci je také vyhlášení soutěže o boty, tak se nezapomeňte podívat až úplně dolu, koho jsme vybraly 🙂

Cestování, nejen ledajaké. Všechny moje sny spojuje dálka a adrenalin a finance, které na ně potřebuju.

„Peníze nám pomáhají uskutečnit naše sny,
ale také kvůli nim přehlížíme to, co je opravdu důležité.“

Ten citát jsem sem dala proto, protože i když bych si je nesplnila z jakéhokoli důvodu, jsou věci, které jsou stejně nebo více důležité a ty nesmíme přesně díky penězům přehlížet. Pro mě je to zdraví a rodina, kam samozřejmě počítám i nejbližší přátele.

Můj bucket list neboli list, co chci dělat a kam se chci podívat je možná maličko netradiční (o ostatních snech, jako podívat se do Říma, Barcelovy nebo Amsterdamu se nebudu zmiňovat, to bychom tu byli do zítra). Určitě si teď říkáte, co mi na něm všechno chybí a kolik je nádherných míst, co tu nemám. Pravda, chci vidět všechno, ale i to má své priority, kterých se chci držet. Stejně ale – máte nějaké tipy?

 • Plavat se žraloky v Africe (asi by stačilo v kleci 🙂
 • Heli snowboardingovat na Aljašce (toto je můj nejstarší sen, ale upřímně na to budu muset trénovat, proto bude asi nejhůře splnitelný. Ale co je náš limit – limit neexistuje)
 • Vidět Polární záři ( jak lusknutí prstem to nebude, ale věřím, že ta krása za to bude stát a už z fotek mě mrazí)
 • Letět malým letadlem nad Manhattanem ( romantika, ne? )
 • Surf na Hawaii ( miluju surf a Bali je Bali, ale na Hawaii jsem nikdy nebyla a asi tohle zní cool více, než je. Ale od toho jsou sny )
 • Být kmotrou tygra ( je to reálné :)? a pomáhat přežít slonům na Srí Lance.
 • Objet všechny tenisové Grand Slamy (už mám dva a dva mě čekají. Jaký z nich bude dřív? Asi Austrálie, protože chci procestovat tuhle nádhernou zemi, kterou jsem zatím navštívila jen na 3 týdny a to ještě před 10ti lety.)
 • Pomoci dětem v Africe nebo Indonesii/Thajsku – prostě kdekoli, kde mohu zanechat nějakou stopu a vědět. že to „má smysl“. Vkládat energii do dětí, které jednou budou „vládnout“ světu.

Na myšlenku s vámi sdílet pár z mých snů, jsem přišla v Londýně, když jsem se procházela po svých oblíbených místech a chtěla vstřebat vše nové a chtěla vstřebat atmosféru mého milovaného města. Odložila jsem telefon, foťák a nosila místo typické kabelky batoh. Najednou jsem si uvědomila, že cestovat jen s pár věcmi by mohlo být něco, co jsem ještě nezkusila. Ten pocit volných rukou je opravdu VOLNOST!
Děkuji Boardstar.cz za to, že mi vlastně otevřeli oči a za batoh, který zvládnu nosit i ve městě:)

Když jsme u Boardstar značky, chtěly bychom vyhlásit výsledek soutěže o boty dle výběru, které vyhrála fotka od Barbary Kubíčkové, pro nás obě jednoznačně nejoriginálnější a nejkouzelnější. Děkujeme za všechny příspěvky, jste skvělí originalitou i množstvím fotek. Těšte se na další soutěž, tentokrát cestovatelskou 🙂

 

With love Karol

 

Share:

7 Comments

 1. Pavlína Uh
  Květen 26, 2016 / 4:04 pm

  To je naprostá bomba! Inspiroval mě ten let nad New Yorkem, to je naprostá romantika! Super článek, jen si ho splnit:) Pavla

  • Karolina Sramlova
   Květen 27, 2016 / 10:18 am

   Já už se těším! (A to jsem si to vybrala už před natočením 50 shades of grey 🙂 Love Karol

 2. Tereza Kuhnová
  Květen 26, 2016 / 10:34 pm

  Krásné fotky a sny. Kéž bych si také mohla všechny splnit. Chtěla bych plavat s delfíny… Snad se mi to jesnou poštěstí. Je hezké mít sny a první citát o penězích je úžasný, Terka

 3. Karolina Sramlova
  Květen 27, 2016 / 10:19 am

  Díky Terko za krásný koment, podle mě, když budeš chtít a dělat pro to vše, poštěstí se ti vše, co si usmyslíš! Hezký víkend, love Karol

 4. Simi
  Květen 28, 2016 / 10:02 am

  Ja sem cestovala od svych 19ti let a vzdycky se vracim domu, ikdyz me cestovani strasne bavi. Zcala jsem ale diky tomuhle clanku cist vas blog, je super! S.

 5. Saab
  Červen 1, 2016 / 4:14 pm

  Také si přeju vycestovat do Afriky a pomáhat, ale není to tak snadné… Plno papírů a nutností, co musíš splnit. :/

  • Karolina Sramlova
   Červen 2, 2016 / 4:34 pm

   Je to pravda, že to není snadné, ale když chci, tak to dokážu a já to dokážu! Ale je pravda, ze tohle je maličko zbytečného papírování pro pomoc.. Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *