WISHLIST & INSPIRATION

Kdo nás sleduje delší dobu, tak ví, že jsme se s Kájou obě nedávno přestěhovaly. Zatímco já šla do většího, Karol zamířila do daleko útulnějšího. Obě ale řešíme stejný problém – chybí nám spoustu věcí, které musíme nutně mít. Jak jinak. I proto jsme se rozhodly sepsat tento článek, ve kterém nejen, že představíme věci ze svého wishlistu, ale také stránku, ze které čerpáme maximum inspirace!

I když inspiraci čerpáme vlastně ze všeho co děláme nebo různých instagramových účtů, nejčastěji se obě vracíme na jednu internetovou stránku. Tou je Biano. Je to portál, který spolupracuje s velkým množstvím značek, a tak nemusíte složitě brouzdat po několika webech, ale po jednom. Je nám sympatické, že si tu můžeme vybrat nejen z velké škály produktů, ale i stylů. Zkrátka každá si zde přijdeme na to své!

Jednou z nejnavštěvovanějších sekcí je ale pro nás samotná rubrika inspirace, kde se nachází několik hotových bytů – od kuchyně až po šatnu.

To je tedy takový malý tip od nás, když budete v úzkých a nebudete si vědět co a jak. Přeci jen služby bytových designerů jsou předražené a já si stojím za tím, že v domově každého z nás by se měla nacházet naše osobnost. Máte to stejně?

Co se týče wishlistu, tak právě na Bianu se velmi rychle stane, že potřebujete trilion věcí (samozřejmě nepotřebujete, ale hledáte tisíc způsobů, proč vlastně jo :D).

Proto jsme se musely v tom našem maličko zmírnit a nemilosrdně některé produkty vyškrtat. Tady je naše aktuální šestice!

 1. Polštář Geometrix a Scandi  – těch není opravdu nikdy dost. Ani tehdy, když vám bude přítel vysvětlovat, že už se nikam nevejdou. Vejdou. Vždy, všude a navždy! Haha. Kdo je taky polštářový maniak?
 2. Koš – košíků u nás také není nikdy dost. Zatímco Kája je dost organizovaná a má doma neuvěřitelně uklizeno (vážně u ní nenajdete ani skleničku na stole – jak to ta holka dělá?!), já mám všude něco. Především tedy časopisy. Koš, který bych umístila vedle gauče by mi tak dost vytrhl trn z paty.
 3. Globus – tady přichází Káji cestovatelské já. Globus si přeje už pěkně dlouho, jenže stále nemohla narazit na žádný stylový. Když ale uviděla tenhle stříbrný, byla naprosto unešená. Kdo jí zná, ví, že cestování je její droga a ráda si ho připomíná maličkostmi.
 4. Hrneček Pause – na hrnky jsem zase expert já. Přítel si už ze mě dělá srandu, že jsem takový sběratel. Vlastně málokdy se u nás doma sejdou dva stejné hrnky. Mám ráda na stole tu rozmanitost.
 5. Lampička Reader – tuhle lampičku si přeju už sakramentsky dlouho. A ne ne si jí objednat. Teď už ale opravdu musím!
 6. Židle Flex back – Kája po ní pokukuje už nějaký ten čas a musím říct, že by se jí do bytu fakt stylem hodila.

A kde čerpáte inspiraci pro bydlení vy? Řešíte bytovou dekoraci nebo vám to naopak nic neříká? Určitě nám dejte vědět do komentářů.

 

With love Káťa

Share:

8 Comments

 1. Deni
  Červen 7, 2016 / 10:55 am

  Moc pěkný článek.. Biano jsem vůbec neznala tak budu mít konečně v pauzách po čem čučet 😀

 2. Bob
  Červen 7, 2016 / 12:00 pm

  Biano jsem teda fakt neznal.. dík za tip.

 3. Dana
  Červen 7, 2016 / 8:59 pm

  Holky, máte moc pěkný vkus. Trefily jste se mi o výběru 😀

 4. Saab
  Červen 8, 2016 / 1:35 pm

  Super článek 🙂

 5. Patricie K.
  Červen 9, 2016 / 6:52 am

  Hezky styl holky, cisty a hezky. Mam radsi vice barev, ale tohle ma styl! 💙

 6. Fiki
  Červen 9, 2016 / 1:06 pm

  Čauky holky, díky za inspiraci. Já jsem totální debil na vybavení bytu, takže jsou pro mě tyhle články dobré. Nechcete založit samostatnou rubriku?

 7. :-)
  Červen 9, 2016 / 3:01 pm

  Jo super, ale jako ty ceny tam jsou docela vysoký……

 8. Debbi
  Červen 10, 2016 / 11:24 am

  Líbí se mi tenhle styl, hezké holky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *