LIFE IN PICS #27

Pondělí již tradičně věnujeme shrnutí týdne v obrázcích. Léto přímo vybízí k válení se u vody a ke sportům, ale nějak se mi zdá, že se někde zapomnělo. Mně to ale nevadilo a pár dní jsem si odskočila k vodě, kde jsem se učila na wakeboardu. Zbytek jsem naopak zabrala v práci. Káťa měla scénář jasný a trávila týden regenerací po Varech a následně doháněním všech povinností, které během pobytu tam zameškala. Včetně času s přáteli! Pojďte se proto podívat na náš týden a my vám jen popřejeme krásné pondělí!

Jako první bychom chtěly ještě vyhlásit soutěž o vouchery do Boardstar.cz, kdy jsme se vás ptaly, zda jsou lepší Conversky nebo New Balance. Kdo je pomyslným vítězem? No samozřejmě klasické Converse 🙂 Gratulujeme Verče Pýchové a Kláře Wipplerové k výhře!

Několik wakeboardových akcí, co v tomto týdnu ovládly můj volný čas. Nejdřív kemp, o kterém si můžete přečíst tady a akce Just ride s naším týmem Break a leg. Úsměv od ucha k uchu, protože u vody s přáteli je nejlépe. Děkuju jim všem moc!

Dostala jsem zpět svou rtěnku, kterou jsem ztratila, děkuju mami!

Zbytek jsem trávila v práci ve Villa Richter, ale uznejte, že ani tohle není špatné pracovní místo. Stavte se ještě do konce července na víno 🙂

—–

Můj týden začal poměrně klidně. Jelikož jsem se v neděli vrátila z Varů, čekalo mě v pondělí zasloužené volno, které jsem strávila úklidem a doháněním povinností. Po dlouhé době jsem ale konečně vypnula a dala si milovaný čaj do hrnečku, který jsem si zamilovala na první pohled.

V týdnu jsem také zašla s Marianou na oběd a následně do showroomu skvělých blogerek Hanky a Verči, známých především jako Czech Chicks. Musím říct, že holky mají opravdu krásné kousky a my se dlouho rozmýšlely, co všechno si vlastně odneseme. A ač jsem šla původně jako doprovod, odnesla jsem si dvě podprsenky, kterým nešlo odolat, triko a dva řetízky. Od té doby to neustále nosím!

Po dlouhém pobytu ve Varech jsem taky strávila konečně odpoledne po boku přítele. S tím jsme zašli do námi milovaného Modrého zubu a jako vždycky se tam šíleně přejedli. Já si dala klasicky Pad Thai Kai, které jen tak mimochodem nejvíc miluju od své macechy, a přítel smaženou rýži. Obojí bylo samozřejmě bez chyby!

Hádejte co? Hlídám tuhle úžasnou chlupatou kouli! Každý den si tak užívám přítomnost zvířete. Sama bych totiž moc nějaké chtěla. Jsem ale rozumná a vím, že mým životním stylem a časovým harmonogramem by akorát tak trpělo.

V pátek se konala skvělá grilovačka s mýma holkama a přítelem u kamaráda. Jedli jsme, pili a ti odvážnější dokonce i skočili do bazénu. Brr.

A víkend jsme strávili u kamaráda na Moravě. A byl naprosto Ú Ž A S N Ý! Odpočívali jsme, strašně jsme se nasmáli a načerpali energii do nového týdne. O to víc, když jsme odjížděli a až po cestě nás postihl slejvák, zatímco celý víkend provázelo sluníčko.

A jak jste se měli vy? Užili jste si týden?

With love Káťa & Karol

Share:

6 Comments

 1. Petra Malacova
  Červenec 18, 2016 / 11:44 pm

  Super jako vždy! Já bych si přála vyzkoušet ten wakeboard, tak snad někdy. Káťo, ten hrneček se dá pořídit v čechách s tím „K“? Díky moc, Petra

  • Karolina Sramlova
   Červenec 25, 2016 / 9:25 am

   Já odpovím na wakeboard a odkážu tě na Hostivařskou přehradu, kde se to dá vyzkoušet v Praze… Uvidíš, že tě to bude bavit! Love Karol

 2. Deni
  Červenec 20, 2016 / 12:20 pm

  To jste si to holky užily 🙂 hezký fotky.

  • Karolina Sramlova
   Červenec 25, 2016 / 9:24 am

   Děkujeme, užily! Love Karol

 3. Hanka Sedlackova
  Červenec 20, 2016 / 6:26 pm

  Obdivuji vas, ze jste schopne psat kazdy tyden clanek, ktery je krasny fotkami a moc bavi. Hezky blog a to se priznam, ze blogy normalne nectu… Ste sikovne, diky za inspiraci. H.

  • Karolina Sramlova
   Červenec 25, 2016 / 9:24 am

   Děkujeme moc, snažíme se být inspirací pro všechny a jsme rády, že se nám to daří díky tvému komentu. Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *