LIFE IN PICS #29

Přinášíme vám další várku fotek z našich prázdninových toulek,  z práce i z našich zážitků ať po Čechách nebo zahraničí. Minulý týden jsme obdarovaly dvě naše čtenářky botami od Boardstar a tento týden obdarujeme jednoho z vás voucherem na 3000 Kč od O’papa bistra. Jak je hezky, chceme vám dělat radost, proto vám přinášíme jednu soutěž za druhou. Mějte krásný týden!

 

V pondělí jsme strávily den s Káťou na kávě v centru a potom na společném pikniku i s Nikol a Kristý. Jak se nám to líbilo se můžete dočíst tady. Připomínáme i Instagramovou soutěž o voucher do O’papa. Stačí nahrát fotku vašeho pikniku s označením #opapapiknik a 31.8 jeden z vás vyhraje voucher. Máte čas, tak ať to stojí za to!

Byla jsem u Tomáše Arsova v jeho Beauty salonu, kde se nám královsky stará o vlasy stylistka Štěpánka. Koupila jsem si taky letní péči na vlasy, jelikož trávím hodně času u vody a moje vlasy potřebují nadstandardní péči. Už jsem o ní psala recenzi v minulosti a nemohu si jí vynachválit. Už je to moje druhá lahvička a všem jí doporučuji z celého srdce.

V úterý nám začala fotbalová sezona, kde jsem si užila první předkolo Ligy mistrů s mojí Radu. Využily jsme zápas samozřejmě ke sledování fotbalu, ale i k probrání důležitých holčičích problémů 🙂

Kavárna co hledá jméno. Jasnější popis než Láska na první pohled a oblíbené místo pro pracovní schůzky i přátelské popovídání s nejlepší kávou, co jsem pila <3 A ještě k tomu hned za barákem!

 

Můj bílo-červený víkend, kdy mi zbořili auto :/ Bohužel ne mojí chybou, ale i tak to nakonec „byla moje chyba“. Nestihla jsem večeři s holkama a ještě k tomu jsem nemohla přes řešení nehody na koncert. Odměna byla jistá v Cafe Cafe, kde jsme si naservírovaly hned několik sladkostí. Ještěže nás na to bylo asi šest 😀

Občas si říkám moje oblíbené Forrest Gumpovské „shit happens“, ale pak si uvědomím, že všechno se děje z nějakého důvodu.  Teď mám alespoň o důvod víc, proč plánovat nějakou tu cestu do zahraničí, kde auto nepotřebuju! Jak to máte vy, věříte, že se všechno děje z nějakého důvodu?

Děkujeme i Klárce Wipplerové za milou zprávu, že se námi nechala inspirovat a pořídila si za výhru bílé klasické Conversky. Ať se hezky nosí!

Jak už Karol zmínila, byly jsme na pikniku, který jsme si moc užily. A na fotce můžete vidět produkty, které mě zaujaly nejvíc. Hlavně teda ty kokosové chipsy!

V úterý jsem se nečekaně dozvěděla, že jdu na koncert Rihanny. Přiznávám, že to bylo dost hektické a jakmile jsme dosedli, Riri začala. Všechny nervy ale stály za to! Koncert byl skvělý, plný pozitivní energie… A šíleně mě překvapilo, jak je Rihanna srdečná a pokorná.

Momentálně moje nejoblíbenější boty, které sice prohrály v souboji s Converse, pro mě jsou ale jedničkami. Jsou daleko pohodlnější než Nike. Prostě jako bačkůrky. Z čeho jsem byla překvapená. Když jsem je z Boardstar odnášela, myslela jsem si, že budou jen další do sbírky. Teď je ale nosim pořád!

Od pátku do pondělí jsem s přáteli na Moravě a musím říct, že tolik jsem si zatím neodpočinula. Odložila jsem mobil a na dotazy, které jsem vědela, že počkají, jsem neodpovídala a snažila se být offline. Skvělá očista, co vám budu povídat!

With love Káťa a Karol

Share:

4 Comments

 1. Johana
  Srpen 2, 2016 / 12:22 pm

  Ta mapa je skvělá, dá se někde sehnat? Krásné fotky 🙂 Hezké léto vám přeju holky!

  • Karolina Sramlova
   Srpen 4, 2016 / 4:10 pm

   Sehnat se dá podobná na Zootu, ale tuhle jsem si dělala sama:( Love Karol

 2. Tereza
  Srpen 2, 2016 / 12:27 pm

  Rihana byla jeden z nejlepších koncertů, které jsem kdy viděla. Je dokonalá jak vzhledem, tak zpěvem… <3 <3 <3

  • Karolina Sramlova
   Srpen 4, 2016 / 4:10 pm

   Káťa může mluvit a já jsem jen tišě záviděla z domova :/ Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *