FESTIVAL SEAS-ON LOOKS

Festivalová sezona je v plném proudu a já musím říct, že se mě to absolutně netýká až na světlou výjimku. Tou vyjímkou je High Jump, který již tradičně #nenífestival. Je to třídenní akce, kde nejlepší cliffdiveři skákají do vody z desítek metrů. Druhou výjimkou mi může být fakt, že na festivalech mě baví outfity. Teď nemluvím o těch českých, ale spíše o zahraničních jako Burning Man nebo Coachella. Dnes jsem se tedy rozhodla napsat pár triků, jak se rychle dostat na módní špičku mezi festivalovými účastníky.

Květinovým čelenkám odzvonilo nebo alespoň těm velikým, kterými jsme si zdobily vlasy minulý rok. Já jsem si letos oblíbila šátky, kterými si zdobím vlasy už několik měsíců. Šátek pro mě má nejen funci fashion doplňku, ale také mi vlasy drží z obličeje, což je v prašných podmínkách většiny festivalů více než velkým plusem.
Nechci ale říct, že květinky nezvolím na obyčejné nošení, chci spíše napsat, že látková pokrývka hlavy si získala mojí oblibu pro léto 2016:)
Nosíte také šátky, nebo nosíte květinové čelenky?


Tetování. Káťa psala minulý týden o těch, které pro ní mají velký význam a po víkendu je nesmyjete. Já jsem včera skočila do Salonu Korunka, kde jsem si nechala vykouzlit víkendové tetování, protože jedno pravé už mám a zatím jiné neplánuju. Šárka mi vykouzlila pro mě naprosto nejkrásnější design, který mi vydrží až deset dní. Glitter tetování ve zlaté barvě, kterou jsem v mém případě zvolila, bylo pravou volbou díky mému vymyšlenému designu.
Uvidíme, jak bude držet po víkendu, ale zatím se na nej nemohu vynadívat (ale o tom permanentním zatím neuvažuju).
Buďte originální a vymyslete si svůj tvar. Není nad to být jediným originál.
Přišla jsem tím také na myšlenku, že pokud budu mít nějaký permanentní nápad, nechám si ho nejprve nakreslit „nanečisto“ a až potom půjdu do permanentního. To je možná podnět i pro pány, kteří uvažují o velké změně.

 

Tak jak se vám líbí moje festival tips? See you v Hříměždicích na High Jumpu!

With love Karol

Share:

6 Comments

 1. Tereza
  Srpen 3, 2016 / 9:56 pm

  Ta budna a tetování dohromady jsou super!

  • Karolina Sramlova
   Srpen 4, 2016 / 4:02 pm

   Díky moc, Takové „WithloveK“ combo :)) Love Karol

 2. Saab
  Srpen 4, 2016 / 11:08 am

  Chtěla bych vidět celý festivalový look 🙂 zlatá tetování mám ráda a vypadají skvěle na opálené pokožce

  • Karolina Sramlova
   Srpen 4, 2016 / 4:01 pm

   Bude, neboj… V našem pondělním Life in pics určitě bude. Snad jen nebude ošklivě, to by mi maličko plánky zhatilo 🙂 Nepotkáme se na High Jumpu? Love Karol

 3. Johana L.
  Srpen 4, 2016 / 3:57 pm

  Ta úvodní fotka je krásná!

  • Karolina Sramlova
   Srpen 4, 2016 / 4:02 pm

   Děkuji moc 🙂 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *