ICE CREAM DATE

Když s Kájou najdeme v diáři čas ve stejný den, jde o nezapomenutelný okamžik. Snad nikdy se na společném datu, hodině nebo místě neshodneme napoprvé, protože zatímco jedna má v pondělí přípravy důležitého projektu, ta druhá má zase službu v práci v úterý. A takhle to s námi jde dál, den po dni. I proto jsme si náš společný den, který se nám povedlo sladit před týdnem, pořádně užily se zmrzkou a dobrou kávou. A jako správné blogerky jsme to nezapomněly zdokumentovat!

Zašly jsme do Zmrzlináře, kde jsem byla poprvé a hned na první pohled se zamilovala. Podle mě jde totiž o podnik, který je velmi sympatický svým prostorem. Nápadité logo a bílé kachličky v člověku zkrátka vyvolávají pocit klidu. Když bych pak měla přejít ke zmrzlině, tak ta je zkrátka a jednoduše skvělá. Dala jsem si vanilkovou a Kája jahodovou. Ani jedna neměla chybu.

Zpět k tomu, co chci ale říct – jakmile jsme zmrzlinu dojedly, došlo nám, že jsme obě přišly v bílém topu. Kdo mě zná, tak ví, že se vždy nějakým způsobem ušpiním a když ne sebe, tak okolí. Takže i Karol byla ve velkém ohrožení. I proto při zjištění, že se mnou byla na zmrzlině ve světlých barvách, nahodila zděšený výraz, se kterým se také v rychlosti prohlédla 😀

Nakonec ale všechno dobře dopadlo! Možná to bylo tím, že jsme si to neuvědomily hned na začátku. Víte, jsem toho názoru, že si člověk plno věcí podvědomě vytváří sám. Když vyjdete ven s oblíbeným kouskem oblečení a budete se celý den obávat, že ho ušpiníte, stoprocentně ho ušpiníte!

Takže naše rada zní – nebojte se v bílé vyrazit i na zmrzku! Jakmile totiž přestanete přemýšlet nad tím, co by kdyby, nehoda bude zase o kus dál. A pokud ne, tak skvrny jednoduše vyperete.

Dnešní přípravky (například #vanishgold) skvrny jednoduše odstraní.

Takže proč si kazit den obavami?

With love Káťa & Karol

Share:

3 Comments

 1. Hanka Sedlackova
  Srpen 7, 2016 / 9:12 pm

  Holky, neskutecne vam to slusi!

  • Karolina Sramlova
   Srpen 11, 2016 / 4:48 pm

   Děkujeme! Love Karol

 2. Johana L.
  Srpen 12, 2016 / 8:31 pm

  Holky, že by konečně po roce focení spolu :)? Moc hezké fotky! Sluší vám to, jak jste obě úplně jiné! Děkuju za tenhle pozitivní blog, moc ráda vás čtu. J.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *