EASY HOME DECOR TIP

Když jsme se s přítelem nastěhovali do nového bytu, měla jsem jasnou představu o tom, kde jaký kus nábytku bude mít své místo a jaký obraz pověsím do obýváku nebo naopak položím na komodu do ložnice. V celém bytě však zůstal jeden prázdný úsek, který si žádal cosi speciálního. Nechtěla jsem na zeď věšet další obraz, a tak jsem koupila tři černé stylové háčky a vytvořila si svou kreativní zeď!

Místo mezi postelí a skříní bylo dost velké, ale zároveň dost malé na to, abych vymýšlela něco extrémně složitého. Dlouho jsem si říkala, že jen tak na zem postavím obraz a nebudu to dál řešit, ale stále mi cosi chybělo na zdi.

Kdo mě zná, tak ví, že nejsem zrovna policový typ a pokud mohu, takovému řešení se vyhýbám. Už dlouho jsem ale na Pinterestu narážela na jeden a ten samý obrázek s výraznými černými háčky a rozhodla jsem se k němu vrátit i v okamžiku, kdy přišlo na řešení této prázdné zdi.

Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že koupím Muuto The Dots, ale nakonec jsem sáhla po obyčejných minimalistických Oyoy háčcích z Bebis. Řekla jsem si, že bude rozumější, když nechám vyniknout věcem, které na ně pověsím.

Zatím nejlíp v prostoru vypadá kožená bunda či kalhoty v baby pink barvě. Kousky oblečení ale měním podle nálady a stylu povlečení na posteli.

Nejdřív jsem si myslela, že bude ujeté dávat na odiv kousky oblečení, ale v celkovém dojmu to naopak vyvolává harmonický dojem. Ložnici navíc beru jako intimní část bytu, a tak se nebojím na ramínko pověsit i krajkovou podprsenku.

Pokud i vy řešíte podobný problém jako já, nechte volnou ruku své fantazii a nebojte se netradičních věcí. Já jsem z této novinky u nás doma například strašně nadšená!

A jak se líbí vám?

With love Káťa

Share:

2 Comments

  1. Zdenka
    Srpen 11, 2016 / 9:17 am

    Kačko, dlouho sleduju tvůj instagram a tvoje poslední fotka na něm mě donutila navštívit i blog. Jsem za to moc ráda a te’d nechápu, jak jsem ho nemohla nečíst 😀 Jsi hodně inspirativní a já doufám, že v článcích budeš pokračovat, protože jsou fakt skvělý!! Mějse hezky, ahoj Zdenka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *