LIFE IN PICS #31

Počasí i naše nálady jsou jak na houpačce. Zatímco já jsem si užívala (konečně), Káťa pracovala a bude si naopak užívat příští týden. V pátek jsme pro vás vyhlásily soutěž, kterou snad oceníte, protože bot není nikdy dost! Stačí napsat koment k našemu článku Nike vs. Adidas a patnáctset korun může být vašich! Nyní ale pojďte, provedeme vás naším týdnem.

Už bylo na čase, abych se zas vrátila domů a přestala kempovat někde u vody. Musím přiznat, že se mi ale takový život moc líbil. V mém týdnu uvidíte, že jsem byla v Maďarsku, pak ve Vídni a pak jsem strávila zbytek týdne doma. Spala jsem třikrát pod širým nebem, viděla padat nespočet perseid a pracovala vždycky, když se mi někde podařilo nabít počítač. Polní podmínky mi ale sedí a vy se podívejte, jak to vypadá 😀

Gyóru budu věnovat asi samostatný článek, protože tohle místo si to rozhodně zaslouží. Wakeboardový park, který leží asi 5 minut od dálnice, proto tam pohodlně dojedete z Prahy za čtyři hodiny. Tenhle park spolu s kempem, kde jezdci bydlí zdarma ve veškerém luxusu, je naprostou špičkou co se týče vybavení i překážek. Pyšní se třemi vleky pro wakeboard, zázemím i půjčovnou pro ty, kteří nemají své vybavení. Tři dny jsme tedy užívali sluníčka s přáteli, wakeboardovali a wakeboardovali. Tři dny neměly chybu až na středeční ranní přeháňku. Posuďte sami:)

Z Maďarska jsme hned pokračovali do Vídně, kde přítel ségry závodil v Military pentathlonu. Nikdy jsem nezažila takovou atmosferu na závodech, jako byla právě tady. Nejen, že jsem poprvé viděla, jak Matěj závodí, ale také jsem nasála atmosféru obrovských závodů plných vojáků. Zážitek, který si budu pamatovat do konce života.

Jen co jsem se vrátila, přišla mi pozvánka na Nike tréninky, které se budou konat od 15ho do 18ho srpna, kam vás srdečně zveme!

Konec týdne jsme trávili u nás doma v Nalžovicích v kruhu rodiny a přátel a náležitě si to užili včetně grilování, procházek i výletu na kole, což teda opravdu není moje nejoblíbenější činnost, ale budiž. Jediné, co mě donutilo k výletu, bylo hledání „pokladu“ geocatching. Zkuste to, je to fajn a hned mají výlety cíl!

Můj týden začal vcelku příjemně. Hned v pondělí jsem vyrazila na plavbu Prahou s herci z divadla Kalich a užila si nejen zábavy, ale i krásných výhledů na naše hlavní město. To mě snad nikdy neomrzí.

Už mám dovolenkovou náladu! Příští týden vyrážím s přáteli k moři <3

V týdnu byla grilovačka s mýma holkama. Pořádně jsme si jí užily se sklenkami našeho oblíbeného Aperolu a ve společnosti psích kámošů. Já se naprosto zamilovala do Šášuly, která sice nejvíc zlobila, ale byla pořádně mazlivá. Přece jenom pro bostony a buldočky mám strašnou slabost.

#workmood

Po dlouhé době v Delmartu a nestačím se divit, kolik tam udělali změn. Zvýšili ceny, zmenšili porce, přidali ingredience… Říkám si, jestli to nebylo lepší dřív?

Moje poprvé v Dish burger bylo naprosto GENIÁLNÍ. Burgery mají skvělé, hranolky ještě lepší a zázvorový čaj opravdu nešidí. Bylo mi ten den, co jsme s přáteli do tohohle podniku šli trošku špatně. Dala jsem si jejich dva zázvorové čaje a další den ani známka únavy nebo bolesti. Za sebe tedy doporučuju.

Věděli jste, že Puro má další pobočku v Praze? Já ne! Proto pro mě bylo příjemným překvapením, když jsme s přítelem během naší procházky na Staroměstské jejich prodejnu objevili. Kdo nezná, vřele doporučuju. Podle mě jde totiž o nejlepší zmrzlinu v Praze.

A naše nedělní rande s Kristý a Vojtou, které proběhlo tradičně ve Wine Foodu a pomohlo mi zahnat smutnou náladu, která mě přepadla kvůli jednomu rodinnému neštěstí. Děkuji.

A jaký byl ten váš týden?

With love Káťa & Karol

 

Share:

2 Comments

  1. Johana L.
    Srpen 16, 2016 / 11:39 pm

    Hezké fotky holky :*

  2. Tinka
    Srpen 17, 2016 / 8:22 pm

    Holky, super fotky. Moc mě bav tyhle typy článků. Mohu se zeptat, čím fotíte? Tinka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *