EASY WEDDING HAIR STYLE

Usedám s kávou k počítači a do očí se mi derou slzy štěstí. Moje mladší sestřička bude mít za dva týdny svatbu a už neponese naše rodinné jméno. Je mi najednou ouzko, že už nebudeme dvě ségry se stejným jménem. Na druhou stranu vím, že její nastávající manžel se o ní stará už teď jako o princeznu, tak nemusím mít strach. On je vlastně ten, kvůli kterému jsem zůstala v klidu, když jsem bydlela v Londýně. Věděla jsem, že se o ní stará a že starší ségra může sbírat cenné pracovní i životní zkušenosti a Terka bude v pořádku. Se svatbou je spojeno spoustu práce, kterou zastávám v našem plánu, proto jsem si zkusila jednoduchý účes pro svědka a rozhodla se o něj podělit.

Vím, že mých rolí na svatbě bude hodně a času pro mě bude málo. Skočila jsem si tedy pro radu k našemu kadeřníkovi a úkol zněl jasně – krásné vlasy za 5 minut. Jak jsme tedy vykouzili tenhle účes, který zvládne každý?

1. Udělala jsem si francouzký cop na straně vlasů, což není úplně pro účes nutné. Já ho ale ráda nosím, protože mi vlasy drží hezky od obličeje. Na něj je jen nutné začít nabírat vlasy postupně a plést směrem dolů. Cop jsem zagumičkovala a maličko povytahala vlasy tak, aby nebyl úplně uplý.

2. Ze zbytku vlasů jsem si udělala culík ve výšce, kde chci mít výsledný drdol. Z něho jsem pak upletla dva normální copy ze tří pramenů, které jsem na konci přichytila průhlednou jemnou gumičkou.

3. Teď přijde vele-kouzlo. Z každého copu jsem si vyndala pramínek, zhruba uprostřed copu, který jsem pevně chytla a zbytek vlasů jsem stáhla směrem k hlavě. To je vlastně celé kouzlo mého účesu, který jsem potom jen zachytila několika pinetkami a vytahala další pramínky vlasů.

Nevím, jak vy, ale ráda si hraju občas s účesy, protože jen navlnit nebo naopak narovnat vlasy mě nebaví pořád. Svatba je jednou z příležitostí, kdy se „účes“ přímo hodí a kdy mám pocit, že drdol je nejlepší volbou.
Sice jsem navrhla i ségře, aby měla stejný účes, ale přecijen – bude to ten den naše princezna, proto zvolila profesionální kadeřnici. Mně by se stejně asi klepaly ruce při tak důležitém dni „D“, proto zkusím vytvořit drdol jen sobě a uvidíme, jak to dopadne.

Každopádně nás teď čekají dva týdny příprav a nevím, jak vy, holky, ale já mám husí kůži vždy, když si představím, že už zanedlouho budu stát po boku druhého svědka a budu podepisovat ségry životní štěstí. Těším se a věřím, že se všechno povede.

Jak se vám líbí tenhle jednoduchý účes?

With love Karol

Share:

1 Comment

  1. Tinka
    Srpen 22, 2016 / 2:38 pm

    Nejkrásnější!!! Moc se mi líbí tvoje vlasy, vždy nejvíce upravené! Palec nahoru, to já bych nezvládla. Tinka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *