FASHION TIP: HOW TO BE STYLISH IN BLACK?

Krásný pátek všem! Dneska pro vás mám takový malý fashion tip, jak oživit obyčejný outfit na několik způsobů. Stačí mít pouze šátek v požadované barevné kombinaci a trochu fantazie. Jdeme na to?

Často se mi stává, že z domova odcházím celá v černé. Zaprvé nikdy neurazí a člověk se po celý den cítí dobře a když se zpotí, není to tolik vidět. Je ale velmi těžké čistě černou kombinací zaujmout. Stává se to hlavně proto, že jednotlivé kousky splývají.

A proto tu jsou šátky, které hravě posunou celek na jinou úroveň! Já si zamilovala především verzi, kdy je přivázaný na kabelce. Vypadá to na pohled pěkně a stylově. Výhodou potom je, že ho můžete přes den kdykoli odvázat a uklidit nebo si ho na pracovní schůzku dát lehce kolem krku. Rázem tak máte dva odlišné outfity v jednom. Nic těžkého, že?

Šátek ale nedělá dobře jenom černé! Jak můžete vidět na fotce, zkombinovala jsem ho se sporty mikinou a vypadá to hned jinak.

Pokud jde o potom o barevný kousek, můžete s ním zkombinovat barvu nehtů, rtěnky a nebo bot. Nikdy pak nezapadnete v davu a zaujmete.

A jaké jsou vaše oblíbené vychytávky?

With love Káťa

Share:

1 Comment

  1. Tinka
    Srpen 22, 2016 / 2:38 pm

    Hezký nápad, super na podzim:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *