RENDEZVOUS

Jak asi víte, nejsem úplně „outfitový“ člověk, ale občas mám chuť pro vás slídet moje novinky zkombinované se stálicemi ve skříni. V pátek jsem si vyšla na rande s mojí Baruškou, která přijela z Londýna ma víkend a nafotily jsme pro vás můj Fri-day outfit. Asi to bylo i proto, že jsem měla radost, že přijela a protože jsme se prostě měly dobře.

Nevím, jak vy, ale občas se ráno těším na program celého dne, a tak vstanu s lehkostí pírka. Potom jsou dny, kdy jsem v posteli a převaluju se ještě deset minut po zazvonení budíku, protože se mi nechce vstát.
V pátek jsem vstala po pár hodinách spánku plná energie a už v osm jsem byla připravená va Náměstí Míru, odkud jsme vyrazily na Francouzskou ulici na snídani v anglickém stylu – do Marthy’s kitchen s pozdější zastávkou v AnonymouS coffee. Přeci jen tu je Bára jen na víkend a potřebuju jí ukázat všechno, aby se mi brzo vrátila do Čech.
Celý den jsem pak měla úsměv od ucha k uchu, jak jsem měla hezké dopoledne a vy se můžete podívat, jak jsem se na naše rande oblékla.

 

Bomber – Stradivarius
Tílko – H&M
Sukně – Zara
Boty – Stradivarius
Brýle – Ray Ban
Prstýnky – H&M
HodinkyDaniel Wellington 

Jak se vám líbí můj páteční barevný outfit?

With love Karol

Share:

4 Comments

 1. Tinka
  Srpen 22, 2016 / 2:37 pm

  Krásný outfit Karol! Vůbec si nemyslím, že bys nebyla outfitový člověk, naopak! Tinka

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:27 pm

   Díky moc Tinko, já si myslím, že úplně outfit člověk nejsem, ale je třeba se pořád něco učit. Tohle je jedna z věcí. Love Karol

 2. Johana L.
  Srpen 22, 2016 / 2:40 pm

  Krásný outfit, hezký styl!

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:27 pm

   Díky moc, potěšilo mě to 🙂 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *