LIFE IN PICS #32

Když usedám po obědě na židli, abych s kávou v ruce napsala náš článek, myslím na Káťu, která se touto dobou už snad opaluje v Chorvatsku u moře nebo si minimálně nechává nohy oplachovat studenou mořskou vodou se sluncem v zádech. Minulý týden jsme se vůbec neviděly, protože Káťa měla plán na celý týden jasný – práce před dovolenou.  Pojďte tedy nahlédnout vyjímečně jen do mého týdne a na konci článku si přečíst, kdo vyhrál vouchery do Boardstaru.

Moje první půlka týdne se točila celá kolem jedné skvělé akce, která se jmenuje #UNLIMITEDPRAGUE. Navštívila jsem během tří dnů (a nocí) tři tréninky, kdy jsme nejdřív absolvovali běh ze Slovanského domu na Letnou, kde začal hodinový trénink pod vedením instruktorů z NTC. Já se přiznám, že ve skupině se rychle nechám vyhecovat k velkým výkonům, proto jsem hned v úterý vstávala z postele maličko namožená, což mi vydrželo až do pátku.

Zaslouženě jsem nemohla vynechat odměnu a pak návštěvu krásného obchůdku Korunní 41 (Spirit Beads a třeba No Boss a Scotch & Soda, odkud jsem si hned odnesla podprsenku). Obchůdek jsem navštívila poprvé po otevření a už teď se těším na další návštěvu.

Každý den, co sportuji je snídaně základem, proto jsem pro vás nafotila moje oblíbence z minulého týdne v čele s jogurtovo-jahodovo-piškotovým dezertem.

Poslední před-víkendovou zastávkou byla snídaně s Bárou v AnonymouS coffee a výběr zdravých dobrot pro víkend u vody, kde jsme točili Wakeboardové video, ale fotky budou muset počkat až do příštího týdne.

Poslední milou částí našeho Life in pics je vyhlášení soutěže s Boardstar.cz, kdy jsme se ptaly na to, jestli máte raději Nike nebo Adidas. Jedna nejvtipnější odpověď vyhrála 500 Kč a poslední odpověď před středečním polednem 1000 Kč voucher. Jaká odpověď nám přišla nejvtipnější?
Kryštof Havlín, který nám napsal příběh, proto získává 500 Kč : Jednou jsem si koupil pěkný Adidasky šlápl jsem s nima do bahna a co se nestalo – udělal se mi tam obrovský žralok 😀 Od té doby si kupuju radši boty Nike mají pěkný design, jsou pohodlné a dlouho vydrží co víc si přát 🙂
Voucher na 1000 Kč získává Denisa, která se trefila v 11:59:58 🙂 Oběma gratulujeme a budeme vás kontaktovat mailem, který jste uvedli pod komentem , proto si ho prosím dnes zkontrolujte. Gratulujeme!

Jaký jste měli týden vy?

With love (tentokrát pouze) Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *