LIFE IN PICS #33

Dnes opět patří Life in pics jen mně, protože Káťa vás zásobuje fotkami z krásného Chorvatska každý druhý den a já jí moc přeju konečně klid u moře, které vypadá a je krásné. Můj týden se točil kolem svatby mojí sestřičky, ale zvládla jsem i mé další oblíbené aktivity i práci. Provedu vás tedy pár iPhonovkami a „Olympuskami“ z mých zážitků.

Konečně jsem se viděla s holkama z Bloges Robes, se kterými jsme vyrazily na podvečerní piknik k bazénu a naplánovaly jsme konečně termín dalšího Bloges Marketu, na který se můžete těšit už v říjnu! Kdy a kde? Dozvíte se brzy:)

Povím vám, že plánování svatby není jen tak. Myslela jsem si, že je to o obřadu, který má v podstatě dost předurčený děj, ale ve skutečnosti jde o hoooooodně víc. Ke konci týdne jsme se tedy zašli na raw dort jako odměnu za to, že je zaplať pán bůh vše naplánované.  Kde jinde se tedy nasnídat než v našem oblébeném My Raw Cafe v Dlouhé ulici. Ještě teď se mi sbíhají sliny…

Holky a auta se nepůjčují! Moje auto je pořád v opravně, ale Nikol mi nabídla pomocnou ruku a můžu se dva týdny starat o Růženku, jejího růžového Smarta. „Holkou“ myslím wakeboard, který mi pro změnu dala na zkoušku kamarádka a byla to láska na první pohled-pojezd. Kupuji si tím pádem svůj úplně první wakeboard!
Na konci týdne jsem s Růženkou a mým novým wakeboardem vyrazila na Freestyle ZOO kemp do Stráže pod Ralskem, kde jsem mohla tři dny brázdit vodu místního rybníka. Prodloužený víkend bez teplé vody, ve stanu a naprosto spokojená až na jeden vyražený dech z ježdění, což je sice „běžná“ záležitost, ale mě to dokázalo na chvíli úsměv vzít. Mobil se mi vybil už v sobotu a tak jsem ho nechala do neděle vypnutý (tohle by se mi ještě před několika málo měsíci nemohlo stát a teď jsem šťastná, že to dokážu a užívám si to).
Poslední tečkou za víkendem jsou moje dvě fotky z nejlepší zmrzlinárny na světě! Dokážete si představit zmrzlinu s příchutí „já nevím“ nebo „máslo“, „chleba“ či „moravské uzené“? Jeďte do Stráže pod Ralskem a všechny tyto a mnohem více příchutí vám za dvacet korun zlepší den. Jen pozor na to, když si budete vybírat a nebudete vědět – příchuť „já nevím“ existuje a hned vám do kornoutku přiletí, když „nebudete vědět“!

Jaký byl váš poslední prázdninový víkend?

With love Karol

 

Share:

4 Comments

 1. Johana
  Září 4, 2016 / 6:33 pm

  A kdy bude další market? Už se těším!!!

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:24 pm

   Uvidíš, ale prozradím, že už v říjnu! 🙂 Love Karol

 2. Teri
  Září 4, 2016 / 6:34 pm

  Ten wakeboarding je super, kde se to dá nejblíže zkusit v Praze? Díky moc, Teri

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:24 pm

   Ahoj, wakeboarding třeba ve Stráži pod Ralskem, kde si myslím, že je skoro nejlepší středisko. Zkus, počasí na to ještě je 🙂 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *