ONCE IN A LIFETIME

Víkend jako ten, co právě končí se nám poštěstí prožít jednou za život… V sobotu jsme se probudili na břehu jezera, v nádherné roubence, když se nad vodou ještě vznášel ranní opar. Probudili jsme se do posledního svobodného rána mojí mladší sestřičky, která se pár desítek minut po poledni provdala za toho nejlepšího chlapa na světě a já si uvědomila, že tím dnem začala její manželská pouť. 

Pamatuju si, jak jsem si se ségrou hrála jako malá u babičky na svatbu. Nosily jsme si závoje, zpívaly si písničky a představovaly si, jak ten den asi bude vypadat. Představy se nám různily až do dospělosti, kdy si prvního ledna začala svůj svatební sen plnit, když jí na Silvestra Matěj požádal o ruku. Půl roku sbírání inspirace se v jeden nádherný zářijový den naplnilo a svatba plná lásky a upřímnosti se stala skutečností. Terezka a Matěj si řekli ANO uprostřed obory s příznačným jménem Srdíčko a mně začaly kapat slzy štěstí a smíšených pocitů, že „ji dávám“ do rukou Matěje, se kterým založili, úderem půl druhé, rodinu.

Jsou momenty, které bych na blogu chtěla mít, protože je součástí mého života. Vidím, jak si za pár let se ségrou sedneme se skleničkou vína při svíčkách a zavedeme hovor na svatbu plnou šťastných vzpomínek, které nás tak baví vytvářet a uchovávat v hlavě pro nás i další generace.

Plňte si své sny! 

Věřím, že si Terezka i Matěj splnili své sny a že vkročili do společného života radostně (alespoň tak, jak včera), že jejich společná cesta bude možná někdy tritá, ale že s každým trnem bude jejich kmen silnější, že se jejich rodina brzy rozroste a že budou žít tak, aby jim ostatní jen záviděli!

MILUJTE SE a MĚJTE SE RÁDI <3
MÁM VÁS RÁDA! 

 With love Karol

Share:

2 Comments

 1. Klara Hanzlikova
  Září 5, 2016 / 4:50 pm

  Krasny clanek, Karol! Az me rozplakalo, jak mas sestru rada 💟 Preju jim i tobe hodne stesti!

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:26 pm

   Díky moc, snad i ona to tak má. Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *