LIFE IN PICS #34

Po dvou týdnech jsme v naší rubrice zase obě a já se bez mučení přiznávám, že jsem úplně zapomněla fotit. Asi to je i tím, že minulý týden byl maximálně pracovní. Kromě své práce jsem se totiž věnovala i stylingu, který se nově zapisuje do mého života. Karol se zase do života bezpochyby celý minulý týden zapíše s těmi nejkrásnějšimi vzpomínkami. Vdávala totiž ségru a plánovala věci se svatbou spojené. O tom jste si ale mohli mimo jiné přečíst v jejím nedělním článku. Teď tedy pojďme představit celý týden!

image

Nemohu se stále nabažit obchodu Stravidarius na Andělu! Kdo mu podlehl také?

image

Nejhezčí výloha!<3

image

V poslední době jsem se odnaučila nosit nepříjemné nebo vystužené podprsenky a musím říct, že se cítím skvěle. Momentálně miluju podprenku z Lisca, ale skvělý jsou taky od holek Czech chicks. Jedno mají společné – dávají mi pohodlí. Zkuste svá prsa také víc rozmazlovat!

image image

Představení nové kolekce šperků, ze kterých jsem byla nadšená. Tváří se nově stal Jaromír Jágr, pokud jste to ještě nezaregistrovali (je fakt všude :D).

image image

V poslední době jsem se začala hodně věnovat stylingu. Je to aktivita, která mě neuvěřitelným způsobem naplňuje a baví. Tím se dostávám k tomu, abyste nikdy nedělali nic, co nechcete a šli za svými sny! Ač bude cesta hodně hrbolatá…

Pondělí nám začalo velkou oslavou Terezky rozlučky se svobodou. Řekly jsme si, že žádné fotky nebudeme publikovat, proto jen pár z těch, které už na Facebooku nebo ostatnísh sociálních mediích máme a jsou převážně ze skvělé limuzíny, která byla pro Terku překvapením číslo 150 😀  Ke konci týdne přišel i svatební den a já si říkám, že alkoholu stačilo na dost dlouhou dobu!

Ať koukám, jak koukám do foťáku a do mobilu, zjistila jsem, že jediným aktivním dnem v mém týdnu, kdy jsem byla v Praze, byla strředa, kdy jsem měla spoustu práce, zaplať pánbůh z domova. Přišla i Káťa, abychom doladily nějaké zářijové projekty, a tak jsme měly možnost si v klidu alespoň čaj vypít. Do what you love and where what you like, it’s called home.

    

Další dny už se nesly jen ve zamení příprav na svatbu a samotné svatby, kterou jsme si náležitě užili i se všemi přáteli. Tolik lásky a štěstí jsem dlouho neviděla až mě to při psaní opět přivedlo k slzám. Na obřadě jsem se sice držela, ale potom to šechno přišlo 😀 Já si jen teď přeju, aby jim to štěstí a hlavně láska vydržela až do konce života, protože to je to nejhezčí, co můžete prožít. Milujte se tak, jak vás milujeme my <3

 

Share:

4 Comments

 1. Teri
  Září 6, 2016 / 10:00 am

  Miluju Stradivarius, ale vidiím v tom spíš finančně problém než nadšení 😀 Je super, že je na SMíchově, alespoň budu cvičit vůli! haha

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:26 pm

   Mám stejný problém, neboj! Jen abys věděla, že na tom jsem opravdu úplně stejně! Love Karol

 2. Hanka Zajíčková
  Září 6, 2016 / 10:01 am

  Krásná svatba, ať jsou šťastní! A tobě to moc slušelo, Karol. Po nevěstě nejkrásnější svědkyně… <3

  • Karolina Sramlova
   Září 7, 2016 / 5:25 pm

   Děkuju moc Hani 🙂 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *