LIFE IN PICS #35

Září je pro mě přelomovým měsícem, který si moc přeju, aby utekl co nejrychleji to jde. Jsou tomu už dva týdny, co jsem se vrátila z dovolené z Chorvatska a od té doby se nemohu přestat těšit na svou další dovolenou. Nejde totiž o ledajaký zájezd, ale o splnění celoživotního snu – projít se po Times Square, jet žlutým taxíkem, vidět Sochu svobody a zkrátka nasát atmosféru New Yorku. Už koncem měsíce jedu se svýma holkama na více než týden za oceán, a i proto se snažím tyto týdny trávit prací, abych mohla všech 9 dní úplně vypnout a nic neřešit. Můj týden se proto nesl v dost podobném tempu, co ten předešlý. Karol se ale klasicky postarala o dávku sportu a zábavy. A to i přes to, že sama má práce nad hlavu v agentuře, kde teď pracuje.

Narozeninový koncert, kde jsem byla pracovně  mohla být svědkem prvního vystoupení Karla Gotta po úspěšné léčbě rakoviny. Musím před ním smeknout, protože jeho výkon byl neuvěřitelný.

Po třech letech jsem se konečně odhodlala k tomu svoje dosavadní bílé conversky degradovat na zahradní a přinést domů nové. Když jsem je pak porovnala vedle sebe, nevěřila, jaký je to rozdíl. Děkuju proto Boardstar!

Pracovní poledne jsou občas i příjemná!

V pátek jsme si s mojí kamarádkou Marianou udělaly typicky holčičí den. Ráno se sešly a vyrazily na veletrh krásy, kde jsme si obě nechaly udělat nové nehty. Potom jsme pospíchaly ke mně domů, kam za námi přijely ostatní holky. Užily jsme si tak další super holčičí jízdy, konečně koupily víza a najedly se.

A protože u mě Mari spala, udělaly jsme si pohodové ráno s vydatnou snídaní! Poté pokračovaly na výprodej šatníků, kafe a já hurá za malou ségrou.

Ségra si se mnou dlouho přála jít nakupovat, a tak jí přítel v sobotu nabral a přivezl k nám domů. Kromě toho, že si ségra odvezla několik super věcí, jsem ani já nezůstala pozadu. Odnesla jsem si totiž dioptrické brýle, které mi očařka v týdnu předepsala.

Neděli jsem pak strávila u mámy a odpoledne s přítelem, se kterým jsme vyrazili „na jedno“. Jen každý po svém 😀 Já si po cestě koupila sldký popcorn, na kterém jsem zá-vis-lá!

Já jsem zjistila v neděli, že jsem neměla čas absolutně fotit a to NIC! Nastoupila jsem totiž nově do agentury, kde pracovní tempo je vražedné a času na focení bylo tedy po málu. Tento týden na vás ale už myslím a přemýšlím, kam vás o víkendu vezmu ssebou 🙂

Ranní energie do práce, abych v ní byla včas. Uspěchané září, které ale nese nááádherné počasí, proto samozřejmě hned po práci makám někam ven užít to teplé zářijové slunce, které mě hřeje od hlavy až k patě.

„The only time of the year“ … My Starbucks days. Upřímně jsem si dala jedno Pumpkin spice latte a nechutnalo mi tolik,  jako když jsem na něm byla v Londýně závislá. Naučila jsem se totiž pít KÁVU a ne cukr. Ale pro jednou, dobrý 🙂

Takový hezký víkend, který se ani nezdál být v Praze. Wakeboardy a procházka nad Divokou Šárkou. Buď musím bát ve vodě, nebo nahoře. Mám to ale těžké!

Kam jste vyrazili vy minulý týden?
Přejeme vám hezké pondělí a užívejte slunce co to jen jde!

With love Káťa a Karol

Share:

4 Comments

 1. Nela
  Září 13, 2016 / 8:12 am

  Holky opozdene vsechno nejlepsi k prvnim narozeninam, mam moc rada vas blog. Bude nejaka soutez brzy? ☺️

  • Karolina Sramlova
   Září 19, 2016 / 8:58 am

   Ahoj Neli, samozřejmě soutěže plánujeme, ale všechno se dozvíš v pravý čas, sleduj nás na IG a na blogu a budeš první 🙂 Love Karol

 2. Deni
  Září 18, 2016 / 11:36 pm

  NY ti teda Káťo fakt závidim!

  • Katerina Pifflova
   Září 19, 2016 / 8:03 am

   Nemusíš, vezmu tě tam s sebou! 🙂 Všechno bude online <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *