BE OFFLINE

Říká se, že spontánní akce jsou těmi nejlepšími a já po dnešním výletu do Berlína mohu jenom souhlasit! Nejenom, že si člověk užije nečekaně skvělého dne, ale také získá energii na následující dny, které jsou v mém případě pracovní. Téma, na které se ale dneska chci rozepsat je z trošičku z jiného soudku.

Kdo blog nebo můj instagram sleduje už nějakou dobu, ví, že jsem v Berlíně byla v březnu. Vzala jsem tam tenkrát přítele k narozeninám a strávili jsme společně 4 dny v naprostém centru.

Dnes vám ale nechci psát o tom, jaké to v Berlíně je, ale spíše o tom, že život může fungovat i offline.

V týdnu mi doktorka řekla, že mám ve svých dvaadvaceti poruchu CVS neboli syndrom počítačového vidění. Co to znamená? Nebojte, ani já neměla páru o tom, že něco takového existuje. Jde zkrátka o to, že až moc času trávím u počítače, oči jsou unavené, a tak zahlásí stopku tímto způsobem. S CVS jsou spojené obrovské bolesti hlavy, krční páteře a očí. Počítač nebo mobil jsou tak opravdu poslední věc, kterou chcete vidět.

I proto jsem tento výlet pojala bez mobilu a notebooku, tedy offline. Na instagram jsem přidala jenom jednu fotku a mobil pak nechala poctivě zastrčený v tašce. A víte co? Nic se nestalo. Nikdo nutně nepotřeboval odpověď, na sociálních sítích to bylo pořád stejné… Řekla jsem si, že bych chtěla takových dnů zažívat víc, a proto jsem sama sobe slíbila, že aktivitu na mobilu omezím. Když budu pracovat, dám svým očím dostatečně odpočinout a budu se snažit svému tělu vyhovět dřív, než mi ukáže, že už nemůže.

Je šílené, že si všechny tyhle věci uvědomíme, až kdyz se něco přihodí… Nicméně jsem moc ráda, že jsem na to přišla. Lepší pozdě, než-li později!

Samozřejmě jsem ale nezapomněla fotit, protože když jsem se podívala všude kolem, neodolala jsem! Většinu fotek ale fotili spíš ostatní, jsem na nich totiž já. Zase tak moc jsem tedy nehřešila. 🙂

A jak to máte vy s offline dny? Dáváte si od elektroniky pauzu?

Určitě mi na tohle téma dejte vědět do komentářů. Budu se těšit.

With love Káťa

Share:

5 Comments

 1. Deni
  Září 19, 2016 / 9:06 am

  Kromě super tématu, máš i super fotky. Moc se mi líbí sukně, kterou máš na sobě a top! Celkově si to hezky sladila. Budeš dávat zase outfit?

 2. Zuzana
  Září 19, 2016 / 10:48 pm

  Já jsem teda asi divná ale offline jsem častějc než online 😀 ale si dobrá žes to vydržela, když si zvyklá na mobilu fungovat pořád

 3. Zuzana
  Září 19, 2016 / 10:49 pm

  Ještě se zeptám!! Co je to za boty?

  • Katerina Pifflova
   Září 27, 2016 / 11:22 pm

   Ahoj Zuzko, jsou to Adidas Stan Smith 🙂 moc díky!

 4. Katerina Pifflova
  Září 27, 2016 / 11:21 pm

  Ahoj Deni, předně ti moc děkuji za milá slova!:-) Abych se dostala ale k dotazu – outfity budu dávat opět průběžně, ráda bych častěji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *