LIFE IN PICS #36

Ranní probuzení, kdy je vám taková zima, že peřinu po zazvonení přetáhnete přes hlavu a na mobilu zmáčknete snooze a pokračujete ve spánku až do poslední možné minuty než opravdu musíte vstát, abyste stihli práci… Podzim přichází s chladnými rány, ale to nic nemění na našem věčném optimismu, ikdyž je nám zimaaaa! Podívejte se, jak jsme si obě užily minulý, slunečný týden.

  

Klasický start týdne nebo spíše nákupní šílenství, kdy jsem poprvé sama zavítala do Stradivaria na Smíchově. Řekla jsem si, že si nebudu NIC kupovat, že oblečení mám až moc, ale pak se mi na noze doslova rozpadly moje slip ony a musela jsem jít pro nové a bohužel jsem neodolala tričku a sukni 😀 Oproti jiným návštěvám Stradivaria ale mám radost, že jsem odešla i s tím, pro co jsem vlastně šla. To se moc často nestává!

Ladím jídlo do barev své nové sukně, což mi došlo až teď, když fotky nahrávám. Docela vtipné:)

Otevřely jsme s holkama prodejnu Douglas v pražském Palladiu, ale co bylo důležitější – plánovaly jsme s ostatními bloggerkami další Bloges Market, který se bude již na 100% konat v Domě Módy na Václaváku! To kouzlo ve spojení módy a tradice nás láká stejně tak, jako doufám vás. Ladíme datum a těšíme se už teď.

Podzimní Letná a podpora #teriBearHybePrahou s Nadací Terezy Maxové… Moc krásná akce! Děkujeme, Terezo!

Od rána, 8.31 v sobotu jsem byla offline až do nedělního večera… Víkendová mise splněna. Byla jsem na jedné z posledních wake výprav, kdy jsem tak promrzla, že dnes píšu článek s kapesníkem u nosu, ale i tak jsem měla víkend jak z pohádky. Děkuju :*

Týden začal příjemně s Kristý na kávě, pro mě tedy obědu. Navštívily jsme novou kavárnu kousek od Staroměstského náměstí Cathedral a oběma se nám moc líbila.

Po dlouhé době v mé oblíbené kavárně v Holešovicích.

K téhle polévce se váže vtipná historka. Když jsme s kamarádkou usedly do restaurace, obě nás se zaleknutím zaujala mrkovo-jablečná polévka s proseccem. Obě jsme nechápaly, jak taková kombinace může někoho napadnout. A smály jsme se tak dlouho, až jí kamarádka omylem vyhrkla u objednávání. Když obsluha odešla, udiveně jsem na ni koukala a zeptala se jí, proč si jí proboha objednala. Pronesla, že měla hlad a bylo to jediné jídlo, které jí utkvělo v hlavě. A já si myslím, že teď na ní dlouho nezapomene ani jedna z nás. Když ji donesly, ochutnaly jsme a s díky jí zase poslaly zpět. Dost zvláštní chuť, kterou bych přirovnala k horký marmeládě.

Jaký byl váš týden?

With love Káťa & Karol

Share:

2 Comments

  1. Zuzana
    Září 19, 2016 / 10:49 pm

    Jo zima je teda pořádná

  2. Lenka
    Září 24, 2016 / 11:18 am

    Holky, bude nějaká akce kde vás může člověk potkat? Jste super a vaše články mě baví. Líbí se mi, že každá děláte něco jinýho. Člověk pak s váma může mluvit vlastně o všem 😀 Léňa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *