NEW JOB, NEW CHALLENGE

Občas se nám stane, že nám napíší lidé, kteří se zajímají o naše životy a já si říkám, že když vás to zajímá (a já jsem za to nesmírně vděčná), je důvod o tom napsat. Od začátku září mám novou práci, která je naprosto skvělá a já jsem pochopila, proč nám občas život překazí plán A, aby mohl přijít plán B – ten lepší. Pojďte se tedy projít mojí pracovní zahrádkou, do které vám dovolím vstoupit.

Zase a znova začínám u Londýna, kdy jsem pracovala na pozici Marketing Managerky pro Real Estate. Pronajímali jsme 4500 bytů v centru Londýna a byla to doba, kdy jsem se během tří let vzrostla z malé, drzé holky v managerku. Dostávala jsem takové úkoly, které jsem absolutně nevěděla, jak vyřešit. Denně jsem slyšela Karol, umíš tohle a tamto? Já jsem odpovídala Ano, samozřejmě. V noci jsem potom seděla u Googlu a přes noc se naučila, co bylo potřeba. Probděné noci a prozívané dny se měnily v denní chleba a tři hodiny spánku byl denní průměr. Říkala jsem si:

„WHAT DOESN’T KILL YOU, MAKES YOU STRONGER!“

A také že ano! Z Londýna se vrátila holka, která najednou neuvažovala jako drzá, mladá holka, která si dovolí všechno na své zaměstnavatele a mentory. Vrátila se klidná, vyrovnaná a vzdělaná holka, která si umí vážit lidí, kteří jí pomáhají, i když na první pohled to tak nevypadá. Občas se totiž na přísnou tváří skrývá ten nejlepší záměr. Mluvím o svém mentorovi a šéfovi z milovaného Londýna, který mě na letišti po třech letech opouštěl se slovy: „Stejně anglicky neumíš“ a já věděla, jak moc si mě chce nechat v Londýně a že ví, že jsem ten, koho tam potřebuje.

Do Prahy jsem se stěhovala s velkými plány, které mi nedaly spát a makala jsem na nic dnem i nocí, ale každý plán nemusí vyjít a pak přijde plán B, který je mnohdy lepší po tom, co si probrečím ten prvnotní šok.
V září jsem nastoupila do agentury BRAND NEW, na pozici Marketingové ředitelky a neskutečně mě to baví. Brand New je společnost, která pracuje novým stylem managementu, který se nazývá scrum a v jejím portfoliu klientů se nacházejí zvučná jména a nejrůznější projekty, které mě hned na první pohled nenechaly chladnou. Věděla jsem, že tam to bude dobré.
Od září se denně učím novým věcem hlavně po technické stránce, vývoje webových stránek atd. Já naopak předávám své zkušenosti v online marketingu, brand marketingu nebo ve stretegickém myšlení. Balanc, nemyslíte? Jsem po dlouhé době v práci šťastná!
Kromě práce stíhám dělat své projekty, kterých je spoustu včetně mé lásky – blogování, hraní v divadle, sportování, mého přítele, přátel, rodiny, vzdělávání, wakeboardování a dalšího. Mohu dělat všechno a ještě chodit do práce nabitá energií. Škoda, že ty dny mají jen 24 hodin a já bych i s malým počtem hodin odpočinku, potřebovala 30 😀 Jsem workholik a miluju to každým dnem!

Snad jsem tedy zodpověděla na všechny otázky a poodkryla svoje soukromí, které vás tak často zajímá!

Jak vás baví vaše práce, milujete nebo nesnášíte 🙂 ?

With love Karol

 

Share:

4 Comments

 1. Terka Horakova
  Říjen 6, 2016 / 10:05 pm

  Jsi skvělá, drž se! Hodně štěstí.. T.

  • Karolina Sramlova
   Říjen 13, 2016 / 9:46 pm

   Díky moc, love Karol

 2. Nikola Pospisilova
  Říjen 10, 2016 / 9:53 pm

  Gratuluji k nové práci a ke všem tvým úspěchům. Právě jsem skončila školu a uvažuji o práci v zahraničí, je možné ti napsat email nebo se s tebou někde potkat, třeba bys mě rozhoupala ať už jet do zahraničí nebo raději studovat v čechách? Láká mě Barcelona a Londýn, ale neumím ani jeden jazyk pořádně, tak uvažuji jestli bych na to měla. Každopádně mi přijdeš odvážná, že jsi to dala… Díky moc, N.P

  • Karolina Sramlova
   Říjen 13, 2016 / 9:45 pm

   Ahoj Niki, díky moc za dotaz. Určitě se s tebou ráda potkám, protože sama jsem neměla nikoho, kdo by mi poradil a ráda thle službu udělám dál. Napiš nám na withlovekatakarol@gmail.com, love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *