LIFE IN PICS #39

Po minulém týdnu mě napadá jen jedno přirovnání „Here I am“ stejně jako písnička od Bryana Adamse z koncertu, na který jsem měla možnost jít. Všechno uběhlo tak rychle, že než jsem se vzpamatovala, už jsem se budila do pondělního rána a týden byl pryč. Zpomalit se mi podařilo jen o víkendu, který ale nahradil všechny dny předtím. Nezapomněla jsem ale fotit a tak vám posílám něco málo fotek z prvního říjnového. Tentokrát bez Káti, která byla v New Yorku a už pilně připravuje spoustu postů. Je na co se těšit!

 

Tomu se říká ten správný začátek týdne. Krom toho, že jsem pořád v práci (což není moc fotogenické), tak jsem si odskočila s holkama do Kavárny co hledá jméno na snídani s Lee Wrangler, ze které jsme pak pokračovaly hned dál. Kam?

Launch Pink kolekce Lindex #lindexpink za boj proti rakovině prsu. Krásná akce nad Prahou v Žižkovské televizní věži. Děkuju moc holkám a Lindexu, že mě vzaly. Po mých zkušenostech právě s rakovinou, jsem moc ráda byla součástí podobné akce.

img_6667

O víkendovém Špindlu vám připravuju podrobný report, ale nemohla jsem odolat prvnímu sněhulákovi, který se nám podařil vyrobit.

Tak snad nám ještě chvíli počasí vydrží bez sněhu a já vám přeju krásný týden,

 

With love Karol

Share:

2 Comments

 1. Nikola Pospisilova
  Říjen 13, 2016 / 9:41 pm

  To je krásné! Máš krásné fotky a Špindl miluju! Super článek, N.

  • Karolina Sramlova
   Říjen 13, 2016 / 9:47 pm

   Bude článek na Špindl, tak snad tě potěším 🙂 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *