SPINDL LOVE

Víkendy jsou dny, pro které žiju a proto pátek byl nejočekávanějším dnem týdne. Byla jsem natěšená, že se už v sobotu probudím ve Špindlu a uvidím zasněžené kopce a slunce. Když bych to vzala postupně, probudila jsem se ve Špindlu, zasněžené kopce jsem neviděla (nevím, proč tady lidi bláznili s tím, že všude sněží) a slunce taky nikde. I přes tohle všechno to byl ale nejlepší víkend za dlouhou dobu a já já vám posílám spíše fotostory, než článek, protože fotky mluví více než text.

img_6777

Happy house je takový můj Špindlerovský domov a jezdím sem vždy, když si mohu dovolit break od Prahy. Jakmile sem přijedu, spadne ze mě veškerý stres a jsem schopná naplno si užívat čerstvého vzduchu (ať upršeného nebo zasluněného) a vnímat ticho i zvuky hor, které tak miluju. Ve Špindlu nikdy nechodím na party, ale jezdím tam opravdu za klidem, co z hor dýchá. Podzim je tím obdobím, které se k proleženým víkendům přímo nabízí, ale bez slíbených procházek bych do Špindlu nejela a tak druhý den jsme vyrazili v nové výbavě a mých prvních Vanskách v životě od Boardstaru. Jen díky nim a díky čepici jsem nezmrzla 😀

 

Procházka k nejdelšímu českému vodopádu a moje zklamání na konci cesty, kdy vodopád je vlastně prudší potok (do kterého jsem o to více chtěla vlézt a vyfotit se, což byla 10ti minutová show, kdy jsem nechtěla spadnout do tak studené vody). Zklamání netrvalo dlouho a  tak jsem si mohla odškrtnout, že jsem tam byla a na památku u něj postavila sněhuláka z jedinéhu sněhu široko, daleko.
Když mluvím o tom, že pro víkendy žiju, myslím tím, že o víkendech si mohu vybrat to, s kým je budu trávit, vedle koho se probouzet a s kým usínat. Vstávám s úsměvem, chodím spát ještě s větším úsměvem a pořád mluvím o tom samém člověku, co mi ten úsměv na tváři vytváří. Občas v týdnu nemáme ani čas „být spolu“, i když spolu bydlíme, ale jakmile odbije sobotní ráno, všechno se mění a já přepínám na „our time“ hodiny, které běží neskutečnou rychlostí.

Náš happy weekend jsme zakončili u nejkrásnější přehrady v Čechách, od které jsme zamávali Špindlu a tentokrát ne moc na dlouho… nebo naopak na dlouho, protože máme jiné plány? Zatím víme jen my a prozradíme až nastane ten pravý čas.

Bye Špindle, bylo nám dobře a see you soon,

 

With love Karol

Share:

3 Comments

 1. Sona Vodenkova
  Říjen 15, 2016 / 6:08 pm

  Špindlll <3 Už se těším na zimu! Byla jsi v hotelu Praha ve SPA? Jinak moc hezké povídání a fotky. Občas bych vyměnila svůj nudný život s vámi, připadá mi, že pořád někde cestujete nebo si užíváte, což se o mě nedá moc říci. Nějaké další cesty?

 2. Nikola Pospisilova
  Říjen 17, 2016 / 7:15 am

  Asi pořád píšu, že máte krásné fotky a musím se opakovat! Nádhera 🙂

 3. Romča
  Říjen 18, 2016 / 10:15 am

  Moje názory na Špindl jsou dost smíšené, ale díky těmto fotkám bych tam snad i zajela 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *