LIFE IN PICS #40

Polovina října je tu a s ní se blíží podzimní deprese, kterým mnozí v tento čas propadají. Víte, vždy se s Karol držíme hesla, že máme být spokojené v jakékoli době, a proto se podzimu ani jedna z nás neděsí. Já například podzim vnímám jako jedno z nejhezčích ročních období a užívám si dní, kdy mohu své outfity vrstvit. Je ale pravdou, že tma nás brzdí v našich plánech a jsme o trochu víc unavené než obvykle. I tak se ale nevzdáváme našich oblíbených činností a podnikáme výlety a různé posezení s přáteli. Co vy?

První dny po příletu jsem se necítila vůbec dobře, a proto jsem zašla k lékaři, který mi bohužel předepsal antibiotika. Musela jsem proto s vysokými teplotami ležet a doufat, že se té šílené rýmy zbavím. Do teď pořád smrkám a pokašlávám, ale je to rozhodně lepší než na začátku. Nicméně něco kladného to přeci jen přineslo! Kvůli antibiotikům jsem nemohla mléčné výrobky, a tak jsem si říkala – co budu snídat? Acai bowl!

S přítelem a přáteli jsme vyrazili na večeři do Home kitchen a moc si pochutnali.

Ani přes nemoc se mi nevyhnulo natáčení pořadu, který jsme v práci nedávno rozjeli. A náš host byl opravdu skvělý! Byla jím má přítelkyně a oblíbená dětská bavička Dáda Patrasová.

V pátek jsme s holkama zašly na Anthropoid a já musím říct, že tak silné emoce jsem si z kina snad nikdy neodnesla. Po skončení filmu seděli všichni jako zařezaní a byli naprosto potichu. Je hrozné, že si lidé některé věci uvědomí, až když je vidí trochu reálné. Film proto doporučuju! Myslím si, že v cizině by všichni měli znát jméno Josef Gabčík a Jan Kubiš. Rozhodně víc než Jaromír Jágr a Pavel Nedvěd…

O víkendu slavila mamka narozeniny, a tak jsme se nacpali k prasknutí, slavili, ukazovali fotky z New Yorku a na chvíli si oddechli.

Pracovně jsem musela vyrazit na Český mejdan rádia Impuls, který trval něco okolo šesti hodin. Vystoupila mnoho umělců, mezi nimiž byl i Karel Gott. K jeho úspěchu po nemoci mu gratuluji!

V pondělí odpoledne jsme si „vyšly“ s ostatními blogerkami na střechu Domu Módy. Jak bych tuhle situaci asi popsala …. Vypustit 10 holek na střechu s telefony a Olympus foťáky je jako vypustit čtveřici ze Sexu ve Městě do obchodního domu. Strhla se asi hodinová fotografická smršť. Jak jsme se tam dostaly? Fotily jsme kampaň pro BLOGES FASHION MARKET, který organizuji již tradičně s holkama s Bloges Robes.
Tentokrát se bude konat v Domě Módy na Václavském náměstí, kde spojíme online modní guru se světem tradiční módy a já se moc těším, že to bude nejlepší market, který jsme organizovaly (jako si již tradičně říkáme vždycky :D). Takže 5. 11. 2016, 14.00 Na startu se těšíme 🙂

One coffee a day, keeps doctor away 😀 Ať je to Matcha capuccino nebo zelený čaj ze Starbucks, teplé nápoje v podzimním počasí jsou moje!

Sobota v Telči, městě jak z pohádky. Těšte se na post, který připravuju už na středu… O lásce a krásné svatbě, kterou jsem právě v Telči měla možnost „odsvědčit“.

img_7385

Praha, Praha, Praha… Miluju tohle město, miluju pohled na sto věží nebo na červené střechy. Miluju se projít a tentokrát jsme vyšli na Petřín, klišé? Možná pro někoho, ale pro mě pohádka. Btw. Tenhle vodopád v Kinského zahradách byl krásnou tečkou za naším odpolednem.

Doufáme, že se vám podzimní deprese vyhýbají stejně jako nám a podzimní čas si naplno užíváte! Mějte se krásně.

With love Káťa & Karol

Share:

5 Comments

 1. Nikola Pospisilova
  Říjen 17, 2016 / 7:30 pm

  Krásný outfit, Karol! Ikdyž ti musela být zima! To tričko je podobné, jako měla Káťa v NY, kde se dá podobné sehnat? Díky moc

 2. Sona Vodenkova
  Říjen 17, 2016 / 11:06 pm

  Krásné fotky, focené na Olympus?

 3. Romča
  Říjen 18, 2016 / 10:36 am

  Super fotky. Na to, že bylo hnusně i dost pozitivní 😀 Budete prodávat na Marketu?

  • Karolina Sramlova
   Říjen 30, 2016 / 12:12 am

   My se těšíme na tebe! Tenhle bude ještě povedenější, sleduj naše Instagramy, bude soutěž 🙂 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *