AUTUMN MUST HAVES

Podzim s sebou kromě barevných listů přináší i našedlé tóny do našich tváří, a tak je třeba ve své kosmetické taštičce uchovávat kousek léta. Nastává navíc období, kdy se make up neroztéká a my můžeme vrstvit a kombinovat. Jaké výrobky bych vám pro letošní chladné období doporučila?

Prvním produktem je bezpochyby rozjasňující paletka od Anastasie, kterou jsem si přivezla z Ameriky. Obsahuje čtyři různé odstíny, které jsou naprosto božsky pigmentované a nijak přehnaně se netřpytí, což beru jako obrovské pozitivum. Většina rozjasňujících paletek má v sobě totitž velké třpytky, které pak nerovnoměrně odráží světlo ve tváři a nevypadá to vůbec pěkně. Anastasia se zaručí o to, aby pleť vypadala zdravěji a hlavně svěže! A to je na podzim opravdu důležité.

Vynechávat bychom neměli ani dokonalý make up, který dotáhneme kvalitním korektorem. Já si pořídila tenhle od Too Faced a dávám ho především pod oči. Krásně zamaskuje kruhy pod očima a podtrhne pohled. Slečna v Macy’s mi prozradila, že když korektoru dám víc a štěstcem ho rozmažu až k tváři, líčení se ucelí. A měla pravdu.

Zatímco v létě vůbec nemá smysl konturovací paletky nebo tužky vytahovat, protože by se nám na tváři roztekly, od října jsou naprostou nutností. Dokonalý a rozjasněný obličej totiž potřebuje i zvýraznit. V kombinaci s rozjasňovačem navíc udělá opravdu skvělou práci. Já si koupila tuhle tužku od Maybelline a jsem s ní moc spokojená. Líbí se mi, že její použití je snadné a tóny trochu našedlé. Téměř všechny paletky se totiž vyrábí v hnědé a mi bledulky potom vypadáme maličko směšně.

A jako poslední – rtěnky! Bez těch se v tomto období neobejdeme. Měli bychom volit tlumenější odstíny, ale přesto výrazné. Já na podzim miluju fialkovo-šedé nebo oranžovo-červené. Dají celému líčení úplně jiný ráz. Momentálně jsem si na toto období pořídila rtěnku z nové kolekce od MAC a trochu tmavší odstín od Anastasie. Obě jsou naprosto bezchybné!

Jaké jsou vaše oblíbené produkty na podzim?

With love Káťa

Share:

1 Comment

  1. Říjen 22, 2016 / 10:50 am

    Skvělé produkty, ten korektor chci taky někdy vyzkoušet :). Já si zamilovala tekuté rtěnky od Gerard Cosmetics, jsou vážně skvělé. A taky Watts Up rozjasnovač od Benefitu, na který jsem se těšila celé léto. Na opálené pleti mi tolik nesluší, ale ted ho opět miluju a nedám z ruky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *