LIFE IN PICS #41

Po ruce mám hodně teplý čaj, zabalená v dece sedím u počítače. Je sedm hodin ráno, tma jak v …. Trochu nám ten čas utíká, nemyslíte? Myslím dny, které ještě před nedávnem měly i patnáct hodin a teď stěží deset, a to počítám období od šera do šera. Někdo miluje podzim, ale přesně pro tyhle krátké dny ho nemám ráda a snažím se najít to něco, co mě na něm okouzlí. Možná jsou to super akce, kterých je teď v Praze až až. Pojďte tedy na nějaké nahlédnout spolu s námi a naším týdnem v obrázcích…

T-E-N-I-S-K-O-L-O-G-Y – Vzaly jsme to tentokrát od konce týdne a to od Teniskology. Tuhle největší výstavu bot v Čechách jsme s Káťou navštívily v pátek a jak jsme si to užily! Přijaly jsme pozvání od Nike a tak jsme mohly navštívit nejlepší Nike studio, kam směly jen ženy… Studio vytvořené s láskou pro ženy a kolekci Beautiful X Powerful a kolekci Izy Goulart. Prý minulý rok měli malý stánek a myslím, že tenhle rok to dost napravili, Nike stánek byl bezkonkuenčně největší. Po tom, co jsme s Nike strávily asi hodinu, nechaly si udělat karikaturu, namalovat na naše sneakers jednorožce a zkoukly kolekci, šly jsme si projít celý teniskový svatostánek.
Kde jsem si to já užila nejvíc? V Magentové síti od T-Mobile, kde jsem hrála hru sama se sebou a prolejzala jsem síť jako dítě 😀 A proč ne, že! navštívily jsme i stánek Boardstar, kde jsme si pro změnu vybraly spoustu věcí, které nutně potřebujeme. Poslední skvělou tečkou byly koncerty a taneční vystoupení, které jsem sice stihla jen částečně, ale i tak to byl skvělý konec pracovního týdne.
Jak jsme si to užily? Nejlíp, ikdyž světla tam bylo tak málo, že pro vás máme takový tmavo-černý report, ale určitě jste si našli čas a atmosféru Teniskology jste nasáli naživo.

Ve čtvrtek jsme se s Káťou viděly poprvé od jejího příletu z New Yorku a měly jsme si o čem vyprávět, jen nebyl moc čas. Byly jsme na představení projektu Noire, jehož jsme se staly ambasadorkami. Nebudeme prozrazovat více, ale už teď se těšíme až vám projekt představíme! Podporujeme start upy a tenhle se obzvláště povedl, děkujeme, že jsme součástí!

  

Zbytek týdne? Snažila jsem se běhat – bezúspěšně. Ráno zima, večer tma. Dostala jsem se k tomu až v sobotu před Food Truck festivalem. Výsledek z běhání – nula v kombinaci s burgerem 😀

Neděli jsem strávila na gymnastických závodech. Měla jsem zase pocit, že bych měla nebo alespoň chtěla závodit. Příští týden si tak dělám výlet na závody do Rakouska, nejlepší zpráva dne a já jsem ráda, že zase pro jednou budu mít tři dny stažený žaludek, aby to naši závodníci nepokazili a budu nasávat atmosféru meznárodních závodů přímo z haly. Tak moc se těším!

V pondělí jsem se poprvé od příjezdu z New Yorku potkala s Kristý a jejím přítelem. Předala dárky, kupodivu si dala jen dort a dva aperoly. Lepším se! 😀 Wine Food totiž vždy vyjídám.

V týdnu jsem přišla na to, jaký sport neboli spíš pohyb pro mě bude nejvhodnější! A brzy vám o tom sepíšu článek. Těšíte se?

Na podzim miluju cokoli s dýní. Polévky, přílohy a nebo koláče. A tenhle, který jsem ochutnala v Kavárně, co hledá jméno, byl zatraceně dobrý. Nasládlou chuť doplňovala pálivost a těsto hořkost. Určitě na něj skočte 🙂

Moc přijemné a nečekané setkání! Proč nečekané? Tuhle akci jsem neměla vůbec v plánu. A nakonec jsem moc ráda, že jsem mohla být její součástí. Nejenom, že jsem ochutnala chlorofyl, který čistí krev, zelené smoothie, ale i raw kuličky od Dary, která představila svůj nový diář (dávám mu obrovský palec nahoru). Dara je hodně inspirativní člověk, pozitivní… A tak si myslím, že pro vás bude obrovskou motivací. Pro nás je! PS: Kdo mě najde na fotce?

I když jsme s Kájou shrnuly všechny fotky z Teniskology nahoru, dvě jsem si nechala sem. A má to svůj důvod. Ráda bych totiž vysmekla poklonu značce Odivi, kam se za poslední roky dokázala vyšplhat, že spolupracuje s inspirativními lidmi, ale i velkými značkami jako je Nike. Doufám, že v tom bude pokračovat, protože mě to fakt baví! A další fotka – ty cupcakes byly naprosto NEJLEPŠÍ!!!

Čtvrteční Radost byla radost. Další ze skvělých večerů s nejlepšíma kámoškama.

Zakončení pracovního týdne s přáteli v našem nejoblíbenějším podniku. Dala jsem si samozřejmě křidýlka v BBQ a byla opět bezchybná!

V neděli jsme vyjeli s přítelem na Orlík pomoc taťkovi zazimovat karavan. Musím říct, že byla neuvěřitelná zima a já si konečně uvědomila, že léto už je dávno v tahu. Pořád jsem měla pocit, že bude brzo hezky, ale ono ještě přituhne. Jsem proto ráda, že mě Boardstar vybavil ultra teplou bundou od Superdry!

Na co se těšíte vy v příštím týdnu?

With love Karol & Káťa

Share:

3 Comments

 1. Říjen 24, 2016 / 8:49 am

  Super fotky, škoda, že jsem na Teniskology nebyla, tak snad někdy 🙂

 2. Mirka
  Říjen 27, 2016 / 12:48 pm

  Tentokrát se vám tenhle článek mimořádně vyvedl =)))

 3. Terka Horakova
  Říjen 29, 2016 / 3:56 pm

  Videla jsem vas na Teniskology a byly jste stejne usmevave, jako pusobite z clanku;) Pristi tyden bych chtela jit na bloges market, tak se tam snad uvidime!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *