BLOGES FASHION MARKET

Co si takhle dát k nedělní snídani? Pořádnou porci těch nejlepších blogerek, které už za necelý týden vystoupí na BLOGES fashion MARKETu v Domě Módy na Václaváku. Chci vám je za náš blog představit a taky vyhlásit soutěž, která se k celému marketu bude již od pondělí vázat. Nalijte si čerstvou kávu a čtěte, na co se budete moci těšit již v sobotu 5. 11. od 14.00 !

Bloges Market představuje prodejní „bazar“ blogerek již několikátým rokem. Každý rok se spolu s holkama z Bloges Robes zamýšlíme nad místy, kde by se mohl konat a čím ho zlepšit. Tento podzim jsme proto přišly s nápadem spojit tradici – Dům Módy s blogerstvím jako zástupcem nového směru. Pozvaly jsme již tradičně špičku blogerství konkrétně A cup of style, Fashion in my soul, World needs blondes, Check czech fashion, Dom by dom, With love K, Bloges Robes, The Nattiness.

Fotky, které vznikly za pomoci Marka Musila, jsou epic, stejně tak, jako bude náš market a my o tom víme nejvíce. Již několikátým rokem se totiž podílím na přípravě tohoto našeho miminka, které je neustále větší a větší a já za to děkuju!

  dsc_2697

Ptáte se, kde jsou ostatní blogerky? Některé nemocné, některé pracovně v zahraničí a nebo třeba Káťa byla v datum focení v NY, ale v sobotu je uvidíte naživo, to víme jistě.

Další staro-novou novinkou je pomoc těm, co naší help potřebují, proto část z našich přeplněných šatníků dostanou děti z domovů. Pro ty si přijede Veronika Kašáková. Děkujeme i jí moc za podporu našeho projektu, kterým podpoříme její krásný projekt.

Tak a teď už to důležité! SOUTĚŽ O VIP SHOPPING! 

Od pondělí 31. 10., můžete soutěžit o hodinku, kdy budou blogerky jen vaše. A to na celou hodinu!
1. Staňte se fanoušky @bloges_market
2. Sdílejte svoji fashion fotku s hashtagem #blogesmarket 
3. My vybereme v opátek deset výherkyň, které si nakoupí jako první.

Tak co, s kým se uvidím a koho vybereme jako výherce soutěže? Zjistíte již brzo.

With love Karol

Share:

3 Comments

 1. Romča
  Listopad 1, 2016 / 10:01 am

  Budu se snažit tuhle akci nevynechat!

 2. Mirka
  Listopad 2, 2016 / 10:39 am

  Kolik stojí vstupné?

 3. Lena
  Listopad 10, 2016 / 12:08 pm

  Jakým foťákem je to prosím focené? Ty fotky jsou super, akorát jak mám strach z výšek, je mi nevolno, jak vidím slečny u toho okraje 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *