LIFE IN PICS #42

Musím říct, že mám z nás radost. Ne, vážně! Je důležité umět pochválit ostatní, ale ještě důležitější pochválit sami sebe. Málokdo to totiž umí a mnoho z nás si dokonce úspěchy odpírá. Pro nás s Karol je takové malé vítězství, že jsme vám za poslední dva týdny naservírvaly víc článků, než obyvkle a dokázaly to skloubit s naším pracovním i soukromím životem! Zní to možná jako malá věc, ale pro nás je to motor a cesta. Vidíme, že když se ještě víc zapřeme, jde všechno.

Můj týden začal moc příjemně. Ač jsem měla práci, stihla jsem i představení produktů v prodejně Lush, o kterém jsme vám psaly už tady. Daly jsme si s Karol po dlouhé době kávu a aspoň na hodinu mohly vypnout při příjemném vyprávění.

Další dny už byly hlavně pracovní. Některé povinnosti se totiž přesunuly o den dopředu a úterý&středu jsem byla v hrozném presu.

 

Jedny z nejlepších sušených banánů!

Ve čtvrtek jsem ale zpomalila. Přítel mě totiž rozjetou z celého týdne zastavil, chytil za ruku a odvedl na večei se slovy: ,,Teď už nás čeká jenom volno.“ Nejlepší slova z celého týdne! 😀

28.  října jsme strávili doma, zachumlaní v dekách na gauči koukajíc na filmy. Mlaskali jsme u noků, které přítel uvařil a vypili nespočet hrnků s čajem. Večer jsem z deky ale musela vylézt. Slíbila jsem totiž holkám, že s nimi zajdu do kina. A i když se mi vůbec nechtělo mezi lidi, nakonec to bylo skvělý. Zašly jsme totiž na film Bezva ženská, u kterého se skvěle odreagujete. Potom jsme popošly na víno a povídaly si. Během toho všeho jsme s přítelem po telefonu vymysleli, že bychom měli někam vypadnout, a tak jsme bookli hotel a v sobotu ráno uháněli do Liberce!

Na Ještědu jsem nebyla několik let, a tak jsem úplně zapomněla, jaký je odtamtud nádherný výhled. A taky větrno.

Pokud budete někdy v Liberci, doporučuju navštívit Coyote burger. Sice to z venku nevypadá dobře, ale vevnitř je to pěkné a hlavně skvěle vaří!

Pro velký úspěch jsme na vyhlídku jeli ještě pozdě večer, kdy tam nebyla ani noha a krásnější výhled.

Boží brunch v Mykině!

A v neděli jsme si „zablbli“ v IQ Landii. Odkud jsme zamířili za mým tátou.

Ségra se nemohla celý den dočkat dnešního Halloweenu ve školce a my si povzdechli, že už končí volno. Zakončili jsme ho ale tou nejlepší tečkou. Nemyslíte?

Musím se přiznat, že vám dnes moc fotek nepřinesu z týdne. Ten byl plně pracovní. O úterní návštěvě Lushe psala už Káťa a tak tedy jen pár „pracovních“ fotek.

img_8480  

Ve čtvrtek jsem ale odjela na Mistrovství v gymnastickém aerobiku do Rakouska. Když mi před pár měsíci ségra řekla, že jedou na závody do Kufsteinu, měla jsem jasno. Spojení hor a mého milovaného sportu, bylo jasou volbou pro prodloužený víkend. Teď tu větu pochopí asi jen ti, kteří někdy sportovali. Aerobik nedělám už 12 let, protože jsem si jednou v zimní pauze zlomila páteř na zakázaném snowboardu. Při vstupu do závodní haly se mi sevřel žaludek, jako bych měla už za chvíli vejít na plochu a ukázat to, co jsem roky denně trénovala. Závodní plocha mě přitahovala víc a víc a já měla pocit, že na ní opět chci stanout před rozhodčími a diváky. Ten pocit, když jsem fandila našemu týmu nebo kdy šla moje kategorie, nejde popsat na blogu. ten pocit musíte cítit.
Závody v Kufsteinu mom nejraději i pro to, že je okolo nádherná příroda. Byli jsme v mých milovaných horách, u jezer a já si tři dny libovala v pocitu štěstí, který mě naplňuje, když cestuju.
#travellover to je to, co mě baví a naplňuje, ikdyž je to jen pár hodin od Prahy.

Doufáme, že jste si prodloužený víkend také užili a že se s vámi už v sobotu uvidíme naživo!

With love Káťa & Karol

Share:

8 Comments

  • Katerina Pifflova
   Listopad 4, 2016 / 11:28 am

   Děkuju ti moc, bylo to kouzelné 🙂

 1. Listopad 1, 2016 / 8:34 am

  Super fotky <3 A Káťo, ty musíš mít hrozně zajímavou práci :))

  • Katerina Pifflova
   Listopad 4, 2016 / 11:28 am

   Děkujeme Sasho! Práci zajímavou mám, nicméně hodně náročnou. 🙂

 2. Romča
  Listopad 1, 2016 / 10:01 am

  Holky, měly jste obě krásný program. 🙂

  • Katerina Pifflova
   Listopad 4, 2016 / 11:29 am

   Děkujeme, Romčo 🙂

 3. Mirka
  Listopad 2, 2016 / 10:39 am

  Krásné fotky děvčata, je fajn, že si umíte volný čas užít!

  • Katerina Pifflova
   Listopad 4, 2016 / 11:29 am

   Děkujeme, jsme za to také rády! :))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *