THE MOMENTS OF MY LIFE

Co se vám vybaví, když se řekne „šťastná vzpomínka z dětství“. Mně se vybaví pohled na hory, když jsme jednou ročně jeli s rodiči do Chorvatska a já se probudila ze spánku přesně někde u Innsbrucku a viděla hory. V tu chvíli jsem si mohla vykoukat oči, abych viděla na vrcholcích trochu sněhu… Ten pocit se po třiceti letech vrátil a byl silnější, než kdy předtím.

Ve čtvrtek jsme vyjeli na prodloužený víkend do Rakouska s cílem závodů v gymnastickém aerobiku, ale co mě lákalo na výletě stejně jako můj milovaný sport? Hory a voda.

   

Když vidím hory, mám husí kůži  a chci být na vrcholku s mým snowboardem. Když jsem u vody, chci být na wakeboardu, když jsem u oceánu, chci chytat vlnu. Máte někdy podobný pocit? Pocit, že v tu chvíli, kdy se koukáte na vodu nebo na hory, vám patří celý svět a že zvládnete všechno. Zvládnete splnit si své sny, procestovat svět, být nejlepším možným já nebo být nejlepší v tom, co děláte.


Zdá se vám to přehnané? Možná, ale já ač to nevypadá, jsem v duchu strašně ambiciozní, ale citlivý člověk (teď jsem se práskla). Vnímám proto sebe a své pocity, protože vím, že je to cesta k naprosté spokojenosti, dosažení cílů a harmonii. V tu chvíli neexistuje ani čas ani foťák (který potom přeci jen vyhrabu, abych si tu chvíli mohla společně s vámi užít znova).

Už teď se nemůžu dočkat až budu stát nad svojí oblíbenou pláží na Bali a koukat do moře, hodiny a hodiny. Máte nějaký podobný okamžik, kdy se cítíte podobně? Rakousko bylo malou, ale o to intenzivnější záplatou na absenci vitaminu SEA a já děkuju alespoň za tenhle weekend getaway.

Mým parťákem  byl batoh Hershel od Boardstar.cz a musím říct, že lepšího partnera jsem si nemohla přát! Děkuju za tenhle víkend a za uvědomnění si, co pro mě cestování a hory znamenají.

With love Karol

Share:

1 Comment

  1. Tereza Npž Jouzová
    Listopad 9, 2016 / 4:43 pm

    To je tak krásný, až mi vyhrkly slzy. Doufám, že si mě pamatuješ. Terka ze školky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *