BROW KIT

Obočí je jedním z nejdůležitějších bodů na našem obličeji. Utváří mimiku, dodává obličeji ráz a mění jeho tvar. I proto bychom péči o něj neměli rozhodně podceňovat! Kromě pravidelného vytrhávání je důležité držet co nejpřirozenější tvar i barvu. Pokud tedy nejste modelka s absolutně dokonalým obočím, tenhle článek je pro vás! Otestujeme si totiž tři různé produkty na obočí. A myslím, že vítěz mého testu vás dost překvapí!

Pokud je něco, co fakt nemám ráda, je to vytrhávání obočí. Člověku to zabere strašně času, šilhá do zrcadla u okna (obočí se trhá nejlépe na denním světle) a poté je čtvrt hodiny rudý. I proto jsem si ho ze svého seznamu odškrtla a pravidelně na úpravu obočí docházím do salonu Korunka. Zaprvé je to pohodlné, precizní a obočí mi vydrží hezké mnohem déle, než když si ho dělám sama.

Jenže péče není vše. Protože většina z nás má na svém obočí nějaké nedostatky, ať už prázdnější místa nebo třeba problém s délkou, musí ho podtrhnout tužkou nebo stínem. Jenže jaký produkt je ten pravý?

Zatímco ještě nedávno jsem dávala na dobré jméno produktu, později jsem přišla na to, že vlastně nejdůležitější je odstín. Není nic horšího, než když má holka úplně jinou barvu obočí, než by měla mít. Produkt by měl být v první řadě dost podobný vaší přirozené barvě obočí a pokud patříte mezi ty, co mají barvu vlasů jinou, než přirozenou, měla by odpovídat barvě vlasů u kořínků.

Já dlouho používala velmi výrazné tužky. Prošla jsem si obdobím, kdy bylo moje obočí orámované hnědě a mně to přišlo hezké. Jenže teď to vidím trochu jinak a přirozenost je pro mě na prvním místě. Několik měsíců jsem proto nepoužívala absolutně nic. Vycházela jsem z domu jen s učesaným obočím. Když jsme ale byli v Monaku, trochu mi povypadalo, a tak jsem byla nucená koupit tužku nebo stín. Kristý mi tenkrát doporučila Brow kit od Benefitu a já neměla důvod jí nevěřit. Jenže pak jsme se dostaly s holkama do Ameriky, kde je daleko víc možností a už to bylo. Víc se ale dozvíte pod jednotlivými produkty!

Jak už jsem zmiňovala, tuhle paletku jsem si přivezla z našeho tripu po Monaku. Byla jsem s ní spokojená a vlastně dodnes není věc, kterou bych jí mohla jako uživatel vytknout. Je přirozená, sami si určujete sytost odstínu, dobře se nanáší, drží a nepráší. Bohužel má ale opravdu malý výběr, co se týče barev. Po této stránce mi proto přišlo, že to není úplně ono. Stín byl na mě až moc hnědý, a to i přes to, že mám nejsvětlejší produkt. I proto jsem se rozhodla s tímto kitem rozloučit a prodat ho na Bloges Marketu, který je už v sobotu! (dorazíte?)

O značce Smashbox jsem před odletem do New Yorku dobře věděla. Chválí si jí světové blogerky, známé osobnosti, ale i úplně normální holky. A tak jsem si z obchodu odnesla tuto tužku na obočí, která má na jedné straně kartáček a na druhé vysunovací tuž. Po prvním nanesení jsem ale byla maičko zklamaná, opět co se týče odstínu. Ač na ruce působil podobně jako mé obočí, na obličeji byl opět spíše do hněda (o trochu světlejší, než od Benefitu). Po stránce uživatelské ale opět spokojenost – dobře se nanáší, rozčesávátko je hodně praktické a tužka přes den nijak necestuje po obličeji. A to ani ve velkém fyzickém vypětí! (#káťaapproved) Nicméně doporučuji zkusit odstín na prodejně přímo na obočí.

Tatadadádáááá! Ano a dostáváme se k produktu, ze kterého jsem nadšená dnes a denně! Tužka, na kterou jsem neměla jedinou recenzi, nevěděla o ní absolutně nic a přišla ke mně úplnou náhodou! Značku Soap and Glory jsem si zamilovala už v Anglii, odkud jsem si odvezla skvělý sprchový gel a krém. Když jsem proto uviděla regál s jejími produkty v Americe, ihned jsem se šla podívat, jesti tam moje oblíbené produkty náhodou nemají. A v tu ránu jsem tam uviděla tužky na obočí přesně v odstínu, který jsem tolik hledala! Zkusila jsi jí proto hned na ruku a nadšeně běžela k pokladně. A mé nadšení se podtrhlo s jejím užíváním! Nejenom, že se tužka nanáší jedna báseň, ale je naprosto přirozená, neroztéká se a bombasticky fixuje. Její druhá strana totiž obsahuje fixační gel, který je absolutně NEJLEPŠÍ. Obočí hezky ztvrdne, nehýbe se a zároveň nevypadá nepřirozeně. Za mě tedy objev roku a produkt, pro který si budu ráda dojíždět za hranice České republiky.

Výsledný look s tužkou od značky Soap and Glory / Archery 2-in-1 brow

Já doufám, že pro vás byl dnešní článek přínosný a seznámili jste se s věcmi, které jste třeba neznali nebo zatím nevyzkoušeli. Pokud máte kladnou zkušenost s nějakým produktem jiné nebo stejné značky, určitě mi dejte vědět do komentářů. A já se na vás budu těšit zase příště.

With love Káťa

Share:

2 Comments

  1. Listopad 5, 2016 / 11:49 am

    Já na obočí používám už několik let obyčejný stín z paletky stínů na oči a vyhovuje mi to nejvíc :). Hlavně to vypadá přirozeně. Protože mám stejný problém, u spousty produktů na obočí mi nevyhovují odstíny, takže to byly vždycky vyhozené peníze.

  2. Mirka
    Listopad 10, 2016 / 3:55 pm

    Katko, to je super článek. Já už roky nemohu najít vhodnou tužku nebo stín na obočí, tak poslední značku určitě okouknu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *