LIFE IN PICS #43

Dneska začneme maličko odlišně a to tak, že bychom vám chtěly poděkovat za nominaci do Blogerky roku. Začaly jsme s Withlovek.cz minulý rok, kdy jsme následně byly nominované jako nováčci. Za rok jsme nafotily desítky tisíc fotek, napsaly desítky článků a odepsaly na stovky komentářů. My vám za tohle všechno děkujeme. Bez vás by náš náš blog nebyl ničím. Děkujeme vám za nominaci a slibujeme, že právě začínáme!

Mezi Srnky. Jak vznikl ten název? 1, 2, 3… Tipněte si! Původně se tahle krásná kavárna jmenovala „Mezi zrnky“, pak se měla přejmenovat na „Mezi srnkami“, ale tak nějak zůstalo Mezi srnky. Chtě, nechtě – to jméno si zapamatujete a chodíte tam rádi. Já jsem si tuhle „hipsterskou“ kavárnu, kde výborně vaří, zamilovala hned! Tak pro ty, co ještě nevědí,   na Vinohradech je jedna krásná kavárna Mezi Srnky <3

Celý týden jsme vesměs s holkama z Bloges Robes trávily přípravou Bloges Marketu, kde se Dům Módy stal téměř naším druhým domovem. Hned vám ukážeme několik fotek přímo z akce, kterou jsme si s Káťou obě moc užily!

Já jako produkční již počtvrté, ale spolu s Káťou jako blogeři a prodejci podruhé. Bloges Market, který se tentokrát nesl ve „fashion“ stylu, jsme zahájily s přeplněným štendrem krátce před jednou hodinou odpolední, kdy se do čtvrtého patra Domu Módy měly možnost podívat VIP zákaznice a výherkyně naší soutěže.

V půl třetí jsme již byly v našem živlu, kdy jsme si povídaly s nadšenými holkami, které se probíraly našimi kousky, kterých jsme se ne-chtěly zbavit. Bylo to těžké, ale musely jsme to udělat. Musely jsme přebrat naše skříně a vybrat kousky, které již nenosíme. Já k sobě byla naprosto nekompromisní. Karol: „Měla jsi tohle na sobě za poslední rok alespoň jednou?“ Ne. „Ven!“. Ke všem věcem chovám nějaký vztah a skoro ke všem kouskům se váže nějaký příběh. Nenosím oblečení jen tak, proto jsem se se vším strašně těžko loučila a včera, když mi jedna slečna napsala na Instagramu, jak se moc ráda, že si koupila můj kousek, skoro mi vyhrkly slzy (Karol citlivka).

Děkujeme tedy všem, co si koupily naše kousky a to, co zbylo již tento týden věnujeme nadaci Veroniky Kašákové, tak i tyhle věci nepřijdou do popelnice, ale někomu udělají radost.

Můj týden se nesl k mému životnímu stylu dost zvláštně. Zatímco normálně nedovedu doma sedět více než tři hodiny, tentokrát jsem si chvílí v posteli nebo na gauči užívala po práci moc ráda. Zřejmě je to podzimním počasím a tmou, která město zahalí už po páté večer. Tentokrát se ode mě tedy nedočkáte ničeho příliš aktivního.

Přítel mě jeden den překvapil dýňovou polévkou, která byla naprosto famózní.

Přípravy na Bloges market probíhaly ve velkém. A já jsem šťastná, že ne marně. Vyprodaly jste nás totiž za pár hodin!

Úsměv na závěr. Slibuji, že se do příštího týdne zlepším a vykopu se z vyhřáté deky!

With love Káťa & Karol

Share:

3 Comments

 1. Hanka Sedlackova
  Listopad 9, 2016 / 12:15 pm

  Ahoj holky, moc se mi líbí, jak píšete, jak vystupujete a jak se pořád smějete. Koupila jsem si od vás několik triček na Bloges Marketu a už teď jste si získaly novou čtenářku. Do té doby jsem vás totiž neznala. Hezký den, Hanka

 2. Tereza Npž Jouzová
  Listopad 9, 2016 / 4:43 pm

  Supr článek, holky!

 3. Mirka
  Listopad 10, 2016 / 3:58 pm

  Holky, já vás bohužel nestihla, myslela jsem, že je Bloges Market v neděli. To jsem tomu dala =( Muselo to být supr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *