LIFE IN PICS #44

Zimní čas utíká snad rychleji, než jarní a letní, a tak jsme se s Karol rozhodly v minulém týdnu dopřát svému tělu více relaxu. Tedy jak toho fyzického, tak především psychického, protože tma v půl páte má podle nás dopad opravdu na všechny. Celý tento týden bychom se proto rády na blogu věnovaly očistě. A i tento díl oblíbeného Life in pics vám ukáže, že se během nabitého týdne vypnout přeci jen dá!

Jak už Káťa naznačila, věnovaly jsme se očistě. Já jsem si pro ní vybrala hned ze začátku týdne produkty Lush, které miluju od dob, co jsem byla v Londýně. Teď jsem navíc objevila úžasně voňavé produkty jako jsou tělový kondicionér nebo Snow fairy mýdlo a samozřejmě famous bath bomb, která byla naprosto famozní. Jako by tu něco naznačovalo, že brzy budou Vánoce (už zase?!).

Očistu jsem si naordinovala i od úterý, kdy jsem začala zkoušet drink Mana. Za mě – naprostá bomba (recenze přijde brzy)! Za poslední týdny, jsem nestíhala kvůli nové práci pořádně obědvat a to se podepsalo hlavně na mém psychickém zdarví a chuti/nechuti cvičit. Samozřejmě večer jsem musela alespoň jedno jídlo sníst a potom jsem většinou usnula nebo naopak nemohla spát. Tenhle problém se mi jako mávnutím zázračného proutku vyřešil a mě jen nakopnul, abych se zase probrala a sebe a své tělo postavila na první místo před vším ostatním. Karol, že ti to zase trvalo!

Musím uznat, že vyběhnutí do mrazu mi taky trvalo. Když se na teploměru objevilo -1, myslela jsem, že se znovu zahrabu do peřin, ale nakonec jsem ten pocit zdolala a pocit byl úžasný. Během týdne jsem si běh zopakovala ještě dvakrát zatím bez pocitu, že by mě to za tmy a mrazu bavilo, ale každý výběh se počítá! (Ano, na té rozmazané fotce za mnou je sníh, au 😀 a ano, na té druhé je východ slunce. Stojí to za to!)

  img_9249

Koupila jsem si zrcadlovku Canon 450D a myslela si, „jako pravá blondýna“, že fotky budou rázem skvělé. Pokus – omyl. Z iPhonu jsou fotky zatím o moc lepší :D.
Víkend jsem proto trávila na internetu pročítáním diskusních fór, abych zjistila, jak s ní fotit tak, aby fotky byly kvalitní, ostré, hluboké, detaily zachycené. Zatím bych řekla s pramalým úspěchem, ale s velkou chutí. Moje cvičení mě proto moc bavilo a sice jsem se zatím dostala k výsledku, který mě neuspokojil ani náhodou, ale o tom to přeci je – najít něco, co nás baví a zkusit s tím být nejlepší (v rámci svých možností), ne?
Je tu někdo fotograf, s kým bych  mohla svoje umění zlepšit? Zatím vede #mujolympus, ale každý z foťáků má jiný úkol a já jsem našla velkou zábavu a hlavně svěží vítr do mých tvůrčích plachet. Capture moments #withlove <3 #kazdafotkajinaves 😀

Zimní čas pro mě znamená nespočet šálků čaje za den. Nejraději mám po ránu černý s medem od Danovy babičky, později přes den pak zelený nebo jasmínový. Je to nápoj, který ve mně vyvolává pohodu, odpočinek a relaxaci.

Naše klasické natáčení. Tentokrát bylo ale trochu jiné, protože jsem díl pořadu moderovala. A musím říct, že to není vůbec žádná legrace, a proto smekám před všemi moderátory. Dodnes se však nemůžu vzpamatovat z toho, co mi maskérka udělala na hlavě za účes i makeup. Potvrdila jsem si, že málokdo tohle povolání umí pořádně a už na sebe nenechám nikdy sáhnout. Byla jsem totiž z výsledku dost smutná.

Hodně se během zimy také vídám s rodinou. Vlastně víc, než během letního času. A tak jsme jeden večer s přítelem zašli ná véču s mým taťkou a já si dala jedny z nejlepších kalamár za poslední dobu.

Se zimou se pojí i pořádek. Protože doma trávíme daleko více času než v létě, mám ráda, když je náš byt voňavý, uklizený a organizovaný.

by Arthur Koff

Večeře s mým štěstím jsou také častější. Jedna z nich proběhla ve Wine Foodu. Poté jsme zamířila na křest CD Jitky Boho.

Focení s kamarádkou Verčou.

Zašla jsem s přáteli i na koncert Justina Biebra a kvůli hysterii, která se strhla po něm, na něj nebudu vzpomínat v nejlepším. Myslím si, že má právo každý na názor, ale nikdo by ten svůj neměl NUTIT druhým a cokoli jim zakazovat. O to víc špatně mi je z lidí, kteří někomu kvůli jinému názorů nadávají vulgárně.

A v neděli jsme s Kristý a jejím přítelem jeli do Ikey a potom zarelaxovat na jógu. O té vám však napíšu v průběhu týdne! Těšíte se? 🙂

Doufáme, že si i vy naordinujete odpočinek!

With love Káťa & Karol

Share:

1 Comment

  1. Tereza Npž Jouzová
    Listopad 18, 2016 / 7:13 pm

    Holky a jaká je ta Mana? Chutná vám nebo nechutná, ale je to účinné?
    Díky a hezký den, Terka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *