THE NEW FACE

Jak jsme s Kačkou již naznačily, místo toho, abychom bědovaly nad chmurným počasím, věnujeme se sobě. Já jsem minulý týden započala kúru několika peelingů na obličej. S neduhy na mém obličeji bojuji od patnácti let a až nyní se mi pleť zlepšila. Jsem proto vděčná, když mi někdo poradí, co s mými problémy. Zdá se, jako bychom si s Káťou prohodily role a ona začala chodit cvičit a já psát beauty články? Nezdá se to jen vám, zasmály jsme se tomu také a uvědomily si vliv jedné na druhou.

Dnešní článek bych tedy ráda věnovala Chemickému peelingu, který podstupuji v našem oblíbeném salonu Korunka. Jana mi od začátku radila, co s mojí pletí, která je velmi citlivá. Před půl rokem jsem začala chodit na kosmetiku, ale již na začátku jsme se dohodly, že na podzim vyzkouším právě zmíněný chemický peeling.

Ten okamžik nastak právě nyní, kdy je nejlepší období pro tuto šesti týdenní kúru a pro svěření se do péče šikovných rukou kosmetiček ze salonu. Společně jsme zvolily jeden z nejlepších chemických peelingů na trhu Chemický peeling Renophase, který obsahuje BIO komplex kyseliny glykolové získané z cukrové třtiny a kyselinu mandlovou. Hlavní motivací pro mne byl fakt, že ošetření zjemňuje jizvy a rozšířené póry po akné (výhra číslo jedna) a velice pozitivně působí na mastnou pleť (výhra číslo dva). Působením této kyseliny se odloučí povrchové vrstvy kůže a mohou být nahrazeny novými. Získám tedy „novou“ pleť (výhra číslo tři).

 

Celá léčebná kúra obsahuje minimálně 5 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být pauza 7 až 10 dní, proto si na výsledek musím počkat a určitě o tom po celém ošetření napíšu. Po prvním peelingu ale cítím již rozdíl v projasnění pleti a v pocitu, že je pocitově čistší. Po peelingu je ale důležitá i fáze, která následuje po tři dny, kdy jsem se nesměla líčit a pečovat o svou pleť ráno i večer takzvaným L creamem, který je nedílnou součástí ošetření.
Nejdřív jsem se bála slova „nelíčit“, ale již druhý den jsem poznala ten pravý důvod, kdy se mi pleť začala maličko loupat a uznala jsem, že loupající se make up by nebyl výhrou pro nikoho 😀

Těšíte se na výsledek? Já moc a teď dávám prostor všem čtenářkám k otázkám, na které ráda odpovím po konzultaci na mých týdenních kúrách v Korunce, kam se můžete objednat na chemický peeling i vy a já ho zatím jen doporučuji!

Co by vás zajímalo?

With love and with love to your face and body, Karol

 

 

Share:

2 Comments

  1. Listopad 17, 2016 / 8:16 am

    To zní zajímavě, možná i jako vhodný dárek někomu pro blížící se Vánoce 🙂 těším se až napíšeš hodnocení celé té procedury.

  2. Tereza Npž Jouzová
    Listopad 18, 2016 / 7:15 pm

    Těším se až kůru vyzkoušíš celou, samotnou mě to napadlo před nějakou dobou a budu ráda za jakékoli tipy, zda do toho mám jít! Terka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *