MORNING SHOWER ROUTINE

Jakožto velký milovník vody trávím ve sprše nebo vaně hodně času. Kromě večerních koupelí se myju i každé ráno. Přijde mi to ten nejlepší budíček, relax a zároveň očista. Jenže moje rána bývají dost hektická, a proto nezbývá tolik času na hydrataci jako večer. Jako člověk s chronickou lupénkou musím navíc o svou pokožku dbát daleko důrazněji než ostatní, a proto jsem naprosto vděčná za produkty, které šetří můj čas. Dnes vám je představím.

Zatímco večer je moje sprcha klidná a mám čas na to se celá pořádně namazat&uschnnout (kdo taky nesnáší dát na čerstvě nakrémované tělo pyžamo?), ráno do vany přímo skáču a na žádné dlouhé procedury není čas. Když jsem tak v Palladiu v prodejně Lush dostala tělový kondicionér Christingle, byla jsem nadšená. Ihned jsem věděla, že se stane jedním z mých nejlepších kamarádů pro každé ráno. A taky, že stal. I proto jsem po vypotřebování uháněla pro další a věřím, že náš vztah potrvá pořádně dlouho.

Produkt má totiž stejné účinky jako krém, ale s tím rozdílem, že se používá ve vodě. Po běžném umytí sprchovým gelem tak naberete kondicionér do rukou, promnete a nanesete na tělo stejně jako sprcháč. Poté spláchnete a můžete přejít k utírání. Pokožka po produktu zůstává krásně hebká, probuzená a svěží, což je po ránu nejlepší combo. Nemyslíte?

Spolu s kondicionérem používám sprchový gel Rose Jam, který jsem koupila taky podruhé. Krásně voní, skoro jako jahodová marmeláda, nemusím ho dávat moc a je příjemný. Velkým plusem je i to, že vůně na těle dlouho vydrží. Pro příště už vím, že koupím rovnou to největší balení!

A co vy? Jaké jsou vaše oblíbené produkty pro mytí a hydrataci? Doufám, že jsem vám představila něco nového!

With love Káťa

 

Share:

1 Comment

  1. Listopad 21, 2016 / 9:17 am

    Lush je super a jejich tělové kondicionéry miluju. Minulý týden jsem si koupila šampuk a je skvělý, mám po něm krásně hebké a leské vlasy 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *